Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Охорона довкілля
Юрій _ 04.03.2010 08:01  Лінк
Пане Президенте!
У Вашій виборчій програмі немає жодного слова про екологію! Але в усьому цивілізованому світі питання охорони довкілля, захисту природи та очищенню навколишнього середовища відносять до питання національної безпеки! Екологічна криза не має кордонів!
Чи означає відсутність цього пункту у Ваші програмі те, що у своїй діяльності Ви не надаватиме належної уваги екологічним проблемам? Якщо "так", то чому? Якщо ж "ні", то роз'ясніть, будь ласка, принципи та основні завдання екологічної політики, які Ви перед собою бачите на посту Президента України.
Дякую!
Владислав _ 04.03.2010 02:31  Лінк
Здравствуйте, меня зовут Владислав. Год назад мой брат начал употреблять наркотики и недавно умер от передозировки этой дрянья. Скажите, Виктор Федорович, будет ли в ходе вашей кампании проводится борьба с наркотиками?
Федір _ 25.02.2010 14:52  Лінк
Я як мисливець мисливцю задаю Вам таке питання:
Коли будуть прийняті суттєві і дієві міри по боротьбі з браконьєрством ?
П.С. Закон прийнятий Верховною Радою не в рахунок.
Вадим _ 11.02.2010 14:10  Лінк
Уважаемый президент. Что Вы собираетесь делать с 2350 тоннами мононитрохлорбензола, хранящихся на заброшенном заводе в Горловке? (http://www.zn.ua/2000/2245/66282/) Смертельная доза для мононитрохлорбензола составляет 1 миллиграмм. Стенки цистерн, в которых он хранится, изначально имели толщину 10 мм. Сейчас 3-4 мм. Утечка может случиться в любой момент. Ваши действия на сей счёт?
Паславський Юрій м.Львів _ 09.02.2010 23:31  Лінк
Пане Президент підкажіть нам куди ділись гроші, які отримав уряд Юлії Тимошенко від продажу квот згідно Кіотського договору??? Адже ці гроші мали бути потрачені виключно на охорону довкілля!!!
Ігор п. _ 30.01.2010 13:28  Лінк
Чи будете Ви ініціювати національну програму по впровадженню альтернативних джерел енергії ? (вітро-, паро-,газо-, гелиогенератори, екологічні види транспорту, та ін.)
Олександр Вінниця _ 29.01.2010 23:32  Лінк
Шановна пані Президент!
КОЛИ УКРАЇНЦІ ПЕРЕСЯДУТЬ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ?
Хоча-б виробництва ЗАЗу (опитні зразки якого випущені ще років 10 тому), а не доношувати секенд хенд-авто з інших країн? Випустіть, я перший в черзі!
Віталій _ 18.01.2010 23:05  Лінк
Шановна/ий я хотів спитати коли у карпатах пепестануть вирізати ліс і продавати за кордон???
Заманський Володимир Якович _ 14.01.2010 19:01  Лінк
Пане (пані) Президенте, Ви хоч розумієте, що ми разом з усім світом стоїмо над прірвою і що треба думати не лише про власні (не хочеться казати шкурні) інтереси, а про страшну небезпеку, яка чекає не на якихось наших далеких нащадків, а на нас і наших дітей?
Юлія _ 14.01.2010 11:17  Лінк
шановний пане/пані президент,

1. коли, нарешті, приорітеотом розвитку України стане екологічна безпека, разом із економічною та соціальною?
весь спектр проблем, пов"язаних зі станом довкілля, сьогодні не можуть вирішити ті поодинокі екологічні програми та ініціативи простих жителів, котрі час від часу показують в новинах.
тільки комплексна програма екологічної безпеки, з детальним вивченям реальної ситуації та залученням сучасних технологій, фахівців, коштів, дасть нашій країні шанс виправити накопичені помилки.
екологічна безпека - запорука збалансованішого і прогнозованішого розвитку економіки та соціальної сфери, включно з природокористуванням та охороною здоров"я.

2. коли Україна перестане відмовлятись від відповідальності за зміни клімату і реалізуватиме політику зменшення викидів, чистого розвитку промисловості?

3. які екологічні проблеми в Україні ви вважаєте найбільш важливими та такими, що потребують негайного вирішення?

дякую.
Антонина _ 13.01.2010 11:22  Лінк
Уважаемая госпожа (господин) Президент! Каким образом должен быть решен вопрос частной застройки прибрежной морской полосы капитальными сооружениями, являющейся рекреационной территорией и к тому же - южной сухопутной границей нашего государства?
Галина _ 11.01.2010 21:33  Лінк
Когда в Донецке появятся велосипедные дорожки? На свою зарплату, я не могу кататься в маршрутках по 3 грн. Почему строяться супермаркеты Метро, Ашан, и к ним нет пешеходных дорог? Это для того чтоб нас, нищих, кто не может купить себе авто, просто задавили по дороге в магазин?!
Оксана _ 11.01.2010 11:40  Лінк
Які програми на державному рівні Ви впровадите для 1) зменшення площі сміттєвих полігонів; 2) запобігання ввезенню в Україну токсичних віходів з інших держав для захоронення; 3) введення екологічно безпечних способів переробки та знищення сміття; 4) поліпшення прибирання населених територій; 5) прибирання та охорони від засмічення об'єктів заповідного фонду.
сан _ 08.01.2010 02:11  Лінк
Відомий лозунг - держава не може бути ефективним власником - рішучою рукою впроваджується в життя. Зараз йде кампанія, щоб довести неефективність володіння одним з важливих ресурсів - землею. ПО суті ігнорується конституційне положення щодо державної власності на поверхневі води. Нові недержавні "ефективні власники" і ефективні державні - серед них мирноатомні енергетики одержали в своє розпорядження поверхневі води. Які останні новини щодо виконання Національної програми оздоровлення Дніпра та поліпшення якості питної води, прийнятої в 1997 році? Чи правда, що Програма не виконується і не контролюється, щоб не допустити подальшого розвитку націоналізму і невизначеність про яку націю йде мова? В паспорті не відсутня графа національність. Який вихід з цієї ситуації? Сан.
Ганна _ 29.12.2009 23:37  Лінк
Як Ви збираєтеся гарантувати дотримання екологічних прав українців, зокрема забезпечити впровадження Статті 16 Конституції, яка вказує, що обов'язком держави є забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та збереження генофонду Українського народу; та Статті 50, згідно з якою "кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди", а засекречування будь-якої інформації про стан довкілля -заборонено?
Юрій Протасов _ 28.12.2009 18:40  Лінк
Коли вже Україна перестане закривати очі на проблему "глобального потепління", і почне вносити свою частку в місію врятувати планету?
Адже зараз нічого актуальнішого і важливішого за розв’язання проблематики "викидів СО2" немає. Шановний Президент прошу Вас дати нашим нащадкам можливість пожити на планеті Земля.
Олексій Сарбаєв _ 26.12.2009 22:59  Лінк
Огромные территории Украины превращены в свалки и мусорные полигоны, большинство выбросов в атмосферу и водоёмы попросту их отравляют, всё это негативно сказывается на здоровье людей, продолжительности их жизни и, как следствие, уменьшение количества населения... Нынешнее развитие технологий позволяет решить эти проблемы и даже извлекать выгоду, однако необходимо участие государства. Есть ли у Вас какие-либо программы по этому поводу???
oljha _ 22.12.2009 18:36  Лінк
Коли припинеться безжальна вирубка лісів в Карпатах?
Катерина _ 22.12.2009 13:56  Лінк
Пане Президенте, що конкретно буде зроблено, аби зменшити кількість викидів СО2 в атмосферу?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми