Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Демократія і свобода слова
Василь Онопенко _ 04.03.2010 18:27  Лінк
Пане президент!
За що Ви не любите українську мову та українців?
Патріот _ 25.02.2010 20:17  Лінк
Чи є в Україні сили сильніші за Президента та Верховну Раду?
Микола Іванович _ 25.02.2010 19:38  Лінк
Верховна Рада пише закони лише для себе. Депутата з верховної Ради можна винести лише вперед ногами. Верховна Рада і Президент перетягують закони кожен під себе. Чи не думаєте Ви, Президенте, що закон про вибори у Верховну Раду та вибори Президента мають бути розроблені конституційною колегією, як це сталося 200 років тому у Сполучених Штатах Америки? За ці 200 років ні один закон не помінявся і країна з такою конституцією надзвичайно успішна. Головою конституційної колегії пропоную призначити Володимира Семиноженка.
Валік _ 24.02.2010 23:37  Лінк
Новообраний Президенте! Чому Ви ігноруєте волевиявленя народу і переслідуєте Ю.Тимошенко? Адже за нєї проголосувало майже стільки, як за Вас. Тоді, якщо згідно голосування Ви Президент, то Ю.Тимошенко Премєр! Поважайте вибір народу!
Irina _ 19.02.2010 12:27  Лінк
Доколе? Почему на российских каналах, официально ретранслируемых на Украине кабельными сетями идет реклама на украинском языке? Я покупаю русскоязычный канал и хочу слушать русскую речь! На немецких, английских, французских, ретранслируемых по кабелю каналах, реклама идет на родных им языках. Почему такая дискриминация применена к русскому языку и у русскоговорящим гражданам Украины?
Павло _ 17.02.2010 19:52  Лінк
Демократія – це закон і його суворе дотримання на КОРИСТЬ ЛЮДЕЙ, які є головним носієм демократії і влади, Ви в своїй передвиборчій кампанії обіцяли багато необхідних і правельних рішень, люди Вам повірили, але вже сьогодні Ваша політична сила не підтримала закон про підвищення соціальних стандартів, також, не підтримала закони про 10-ти ріічку та протидія хабарництву. Чому так? Адже всі ці законопроекти спрямовані на КОРИСТЬ ЛЮДЕЙ.
Можливо я помиляюся у визначенні і розумінні терміну "демократія", в такому разі скажіть , будь ласка, що означає демократія у Вашому розумінні?
Марина _ 15.02.2010 10:25  Лінк
Що нам, українцям, патріотам своєї Держави,її народу і мови тепер робити на Сході, Донбасі? Куди тікати через свої свідомі переконання, якщо переслідування і гоніння набувають сили? А може попросити політичного прихистку на Західній Україні? Хочу ростити своїх дітей в злагоді, добробуті і любові до нації, культури, традиціях, здоровими, осяйними, закоханими в мандрівки по рідній Батьківщині, в героїзмі пращурів, і національно-визвольнім також. Ви знаєте, що тут, на Вашій батьківщині, на Донбасі, це просто НЕ МОЖЛИВО. Нащо створюєте міфи, нищите свідомість, нащо потикаєтесь під чужу волю, гроші? Адже, як і століття тому "сміються з України стороннії люде"...
Андрій _ 13.02.2010 01:09  Лінк
Пане Президент!
Чи готові Ви публічно взяти на себе зобовязання піти у відставку, у випадку якщо Ваші передвиборчі обіцянки не буде виконано?
Юрій Батрак _ 11.02.2010 19:15  Лінк
Чи готові Ви пані/пане Президенте щомісячно звітувати громадянам України про стан справ у країні, про те, що відбувається в економіці, у внутрішній і зовнішній політиці? Чи як і Ваші попередники, у кращому випадку будете ховатися за спини речників?
Тетяна Ісаєва _ 10.02.2010 16:40  Лінк
Яким чином планується впровадження ідей гендерної рівності в українському суспільстві? Чи буде питання гендерної рівності приорітетом державної політики?
леонид _ 10.02.2010 10:48  Лінк
1 когда будет судебная ркформа? 2 когда будет закон об опозиции?
Олександр _ 10.02.2010 03:51  Лінк
Пане Президент!
Чи готові Ви на скасування депутатської недоторканності?
Чи підтримаєте Ви закон про відкликання депутатів виборцями?
Чи вважаєте Ви доцільним запровадити систему виборності суддів?
Чи маєте Ви бажання впровадити звітність Президента перед виборцями?
Чи спроможні Ви запровадити дієві механізми покарання депутата, судді, Президента за невиконання своїх обов’язків?
Чи є то правдою, що ДЕМОКРАТІЯ – це влада народу, який має реальні важелі контролю за тими, кому він делегує цю владу?
Чи завжди кадри вирішують все? Чи мають право громадяни України допомагати Батьківщині долати корупцію, розкрадання держмайна, незаконне захоплення землі частіше ніж раз на 5 років?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми