Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Збройні сили
Олександр _ 03.03.2010 00:47  Лінк
Военные пенсионеры, можно сказать ,находятся в крайне тяжелом положении.Складывается впечатление,что о них просто все забыли и бросили на само выживание.Разве такой жизни заслуживают верные сыновья своей Родины.?Последний раз были повышения в январе2008 . С тех пор многократно выросли цены и тарифы,а пенсии остаются без изменений.Планируется ли в ближайшем будущем какие то индексации или прибавки?
Олександр _ 25.02.2010 11:12  Лінк
Чи плануєте Ви проведення реформування МВС? Чи будуть проведені якісь заходи щодо усунення диспроорції пенсій пенсіонерам МВС?
Олексій _ 15.02.2010 22:21  Лінк
Шановний Президенте!
Як на вашу думку чи мають право такі люди, як генерал Кузьмук Олександр Іванович, будучи міністром оборони при президенті Кучмі і за участю якого було ракетою збито російський літак, а також попадання ракетою в житловий будинок в Броварах, займати будь-які державні посади, бути народним депутатом, а тим більше претендувати на посаду міністра оборони України?
Антон _ 11.02.2010 16:03  Лінк
Когда пенсия военнослужащих будет больше, чем в СБУ и милиции, на аналогичных должностях ? Служили в разных точках СССР, а тут выясняется, что зря, нужно было сидеть на одном месте, тогда бы и разница в пенсии была бы в 1,5 -2 раза больше. Несправедливо!
Володимир _ 10.02.2010 20:43  Лінк
Пане Президент! Що ви, як головнокомандувач ставити собі за завдання зробити в Українському війську? скільки для цього потрібно часу і коштів. Чи збираєтесь ви модернізовувати нашу армію , якшо так то на основі чиїх технологій (чи можливо ми будем розробляти наші технології? тоді скільки на це окремо потрібно часу і коштів?) скільки грошей ви на це виділете ( а головне скажіть конкретно звідки ви ті гроші візьмете) А також мені цікаво - чи ви морально готові миттєво зреагувати і очолити військо при найменших ознаках агресії стосовно україни.? Дякую!
Володимир _ 09.02.2010 20:27  Лінк
Що ви, як головнокомандувач зробите для того щоб хочаб черз 8р українські збройні сили змогли самостійно обороняти нашу державу від держав скажімо як Польща, росія, Туретчина, Китай.....
чи реально підняти за такий період нашу армію сколін? Скільки для цього потрібно коштів? Які військові технології залучати (купляти в рос, НАТО, Японії..... чи розвивати свої)? і взагалі на якому місці це питання стоїть у вас по невідкладності? (іншими словами вам важливіше роздувати соц сферу,чи будувати економіку, чи вкладати в армію) ??
Олег1 _ 08.02.2010 23:43  Лінк
Шановний пане президент, як ви відноситесь до того, що на Україні генералів в рази більше, ніж у всіх збройних силах США?
Евгений _ 04.02.2010 22:36  Лінк
Когда прикратиться разграбление армии, нищита офицерского состава и нужналы нам в такая армия?
Олександр _ 29.01.2010 23:47  Лінк
Шановна пані Президент!
Мені 45 років, офіцер запасу. На вулицях свого міста дуже часто зустрічаю військових з великими зірками на погонах і пухом під носом. У нас війна? Чи наші війська приймають участь у бойових діях за кордоном? Чи спрацьовує принцип "папа полковник - сини теж"? Так і залишите?
Denyab _ 24.01.2010 13:02  Лінк
Чи перейде Україна під час вашої каденції на контрактну армію? Якшо так, то коли це станеться?
Leprechaun _ 08.01.2010 01:33  Лінк
А збройні сили ще існують?Років десять назад, коли я служив, армії(в розумінні обороноздатності) не було.
Олексій (Київ) _ 05.01.2010 02:01  Лінк
Дорогий Президент!

Коли наша міліція буде займатись профілактикою правопорушень?

Якщо на це нема коштів пропоную розпустити відділ, який відповідальний за це та сповістити про це громадян. Бо зараз є така думка, що при виявленні правопорушень треба дзвонити 102 і не займатись самоуправством. Алек якщо міліція не спроможна виконувати ці дії (захищати слабких) треба прийняти закон про дозвіл робити ці дії безпосередньо людьми, які причетні до справ.

Чекаю на відповідь.
Виктор _ 03.01.2010 17:27  Лінк
Если министр обороны Украины нарушил права военнослужащего на получение денежного обеспечения, пенсию, будете ли вы как Верховный Главнокомандующий Ющенко игнорировать и закрывать глаза на официальный рапорт офицера на восстановление справедливости?
Коваль Микола Анатолійович _ 29.12.2009 10:48  Лінк
Шановний пан президент! Якого дідька мені, починаючи від Конституції і закінчуючи конрактом на продовження військової служби, гарантовано одержання матеріальної допомоги та допомоги за піднайом житла, а результаті я маю дулю з маком? А я захищаю Вас і депутатів від ворожбитів! Якщо Вам не потрібні послуги військових - розгоніть їх під три чорти!
Олег _ 28.12.2009 20:17  Лінк
Чи збираєтесь Ви, як президент,створити СБУ яка нарешті буде УКРАЇНСЬКОЮ - тобто зможе працювати на користь СВОЄЇ держави і буде захищати своїх громадян усюди. А ворогів зможе дістати і покарати в будь-якому куточку земної кулі, як це роблять ізраїльські чи російські спецслужби?
Олександр _ 23.12.2009 12:48  Лінк
2017р. вже "не за горами". Підготовку до виведення ЧФ РФ з Криму вже зараз потрібно розпочинати. Які кроки (по пунктам) буде проводити Президент - Верховний головнокомандувач в разі, якщо керівництво РФ не буде вживати заходів щодо виведення ЧФ з Криму???
Крім того припустимо, завтра листопад 2017р.. ЧФ РФ залишається на своєму місці в Криму після закінчення терміну договору про тимчасове перебування. Які дії (також по пунктам) вчинить гарант Конституції України???
Chubaka _ 18.12.2009 01:40  Лінк
Дорогой Виктор Федорович! Мой вопрос адресован вам, как президенту, и если вы уже победили, и собираетесь дать на него ответ то, увы, он достиг своего адресата.
За последние 10 лет руководства страной системой, неотъемлемой частью которой вы являетесь , технический состав украинской армии сократился втрое, и продолжает сокращаться далее. В таких условиях, решающую роль играет мастерство и преданность Родине, проявляемые личным составом, и вами, в том числе, как главнокомандующим.
Общеизвестна позиция вашей политической силы, заключающаяся в широкой поддержке культурной и экономической экспансии России на территории Украины. Вы блокируете вступление Украины в международную систему безопасности и категорически отрицаете возможность существования угрозы со стороны РФ. А это не не может вызывать подозрения - Украина неоднократно подвергалась агрессии со стороны восточного соседа. Не боитесь ли вы показаться зависимым от внешних сил? Как вы объясните свое вступление в КПСС после тюрьмы?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми