Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Сільське господарство
Василий _ 07.02.2010 14:09  Лінк
Чи плануете ви зняти мораторий на продаж земли?
Алексей _ 04.02.2010 08:00  Лінк
Самя нищая прослойка населения - это село. При всей нищите сельского жителя приходится платить за тепло (электроэнергия или уголь) львиную долю своего мизерного дохода. Для отопления всего дома требуется 700-1000 грн в месяц. При зимовке приходится отапливать 1-2 комнаты, что бы сэкономить на еду. Ведь в селе нет централизованного отопления, и тепло получается слишком дорогим. Планируете ли Вы сделать ощутимые льготы для села, и сделать тепло доступным?
Ігор П. _ 30.01.2010 14:53  Лінк
Панове Президенти!
Впровадження замкнутого циклу с/г виробництва- це найкоротший шлях від виробника до споживача. Які механізми щодо цього ви готові запропонувати.
Богдан _ 26.01.2010 18:52  Лінк
Шановний пане Президенте, коли в Україні легалізують вирощування коноплі для продажу як наркотичний засіб в спеціально створених закладах?
Адже не є секретом, що вживання алкоголю та цигарок шкодять здоровю не менше, ніж вживання вищезгаданого наркотичного засобу.
Максим _ 25.01.2010 00:55  Лінк
Чи вважаєте Ви за доцільне модернізовувти зрошувальні системи водного господарства?
Потєєв Олександр Васильович _ 19.01.2010 19:19  Лінк
Шановний п.Президент.
Чи не думаєте Ви навести лад в сільській місцевості ? Де фермер - ПАН, а всі інші місцеві жителі його не цікавлять. До фермера перейшло все хозяйство колгоспів (техніка, майно), і він нічого не збудував.
У мене в селі у фермерскому хозяйстві офіційно оформлено - 6 людей. Це сам фермер, його дружина, син, дочка, зять і свати. Всі інші жителі села вимушені шукати роботу на стороні Він садить що вигідно і де вигідно. Землю всю позабирав (приватизував) у власність (даже ту, де сільські люди пасли корів). І тепер щоб вигнати корову, або покупатися у ставку - треба придбати письмову розписку ПАНА. Може якось треба повернутися до Кучмівської пори, коли були не фермерські хозяйства, а державні колгоспи ?, і в колгоспах працювало все село!
Дякую.
Сергій Козовник _ 17.01.2010 12:18  Лінк
Шановний(а) пане(і) Президент!
Скажіть, будьте так ласкаві, коли наші найродючіші чорноземи перестануть заростати бур'янами? Коли людям, що серцем прикипіли до землі, дадуть змогу кормити Країну і собі заробляти (я кажу не про "рейдерів", ті вже заробили на десять життів уперед, мова про трударів-землеробів)?
Нам багато чого обіцяли безліч політиків, але, як відомо, основна маса їх походить із тих самих бандитів, що грабують народ, а інша, чесна, просто розчинена, і в тій каламуті її не видно...
Якщо зараз на Вкраїні і є гарні, зразкові господарства, то вони належать не простим фермерам, а бандитам при владі або іноземним інвесторам...
Які гарантії Ви даєте нам, Українцям, коли обіцяєте покращити життя Громадянам, що довірилися Вам?
Чи готові Ви відповідати за свої дії і бездіяльність перед Нацією і перед Богом? Що, на Вашу думку необхідно чинити зі зрадниками Народу?

Дякую за Вашу відповідь.
Віолетта _ 15.01.2010 14:37  Лінк
Як на вашу думку ,чи буде відновлення сільського господарства?
Юлия _ 02.01.2010 13:06  Лінк
Пане Президенте,

Слово "шановний" не використовую, тому що це треба заслужити.

Що буде з землею, яку підкилимно ВЖЕ розтащили непорядні люди під час дії МОРАТОРІЮ на землю????А також з цими людьми? Невже все це так і залишеться? Адже це було зроблено незаконно....Ці землі так і залишуться награбованими????
Maria _ 22.12.2009 12:45  Лінк
Яку політику Ви збираєтеся проводити для вирішення проблеми конкуренції вітчизняного сільсько-господарського товаровиробника та пересубсидованого європейського товаровиробника при тепершініх умовах угоди із ВТО?
ВІРА _ 19.12.2009 02:40  Лінк
Шановна(ий) пані(е) президент(е)! Зараз такий тяжкий час,все занедбано,розтягнуто,розламано до краху,Чи не вважаєте Ви доцільним задля економії державних коштів ,які краще витратити на пенсії,стипендії та зарплати ,а кошти,які одержують безробітні на біржі праці,частково переводити на підйом сільського господарства,Я розумію-це далеко не всім до вподоби,але ж їсти,як кажуть,хочеться всім,а працювати в селі вже нема кому,Чому фізично здорова людина прагне отримати копійчані гроші і сидіти в холодній квартирі,а часто і бомжувати,коли в селах стоять пусті будинки і занедбані городи,Без відродження села ніякого покращення життя в нас не буде,Потрібно лише працювати,а не чекати з моря погоди,
_ 17.12.2009 13:35  Лінк
Відомо що агроресурсний потенціал України величезний. Як на вашу думку, чи зможе агросфера України стати (локомотивом) фактором сталого суспільного розвитку, а концепція створення енергогенеруючих біоорганічних агроекосистем запорукою продовольчої безпеки та енергетичної незалежності держави.
kosovare _ 16.12.2009 20:27  Лінк
Сільське господарство зараз фактично у занепаді, а молодим людям просто невигідно працювати в цій галузі!
Чи буде щось зроблено для модернізації технічного забезпечення і розвитку с/г?
Hanna _ 16.12.2009 13:15  Лінк
Українські чорноземи - це 7% світових запасів - це наше чорне "золото", яке здатне накормити не лише 46 млн. українців, а й зробити нас багатими у епоху глобальної продовольчої кризи. Бо земля - за Конституцією належить усім нам. Як Ви бачите розвиток агросектору, щоб від сільського господарства отримували надприбутки не ТНК (транснаціональні корпорації), які вже зараз успішно заробляють гроші ? У Британії землі с.г призначення належать пенс.фонду, в Ізраїлі - державі ? КОму мають належати землі в Україні?
hellveen _ 16.12.2009 13:12  Лінк
Молоко зараз дешевше за воду. Що ви зробите для того, аби фермери могли продавати свою продукцію за ринковими цінами?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми