Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Особисте життя
Сергій Козовник _ 17.01.2010 12:32  Лінк
Шановний(а) Президенте!

Обрав цю тему, бо це - особисте життя кожного Громадянина нашої Держави.
З огляду на досвід минулих років байдужих правителів незалежності, наважусь на таке запитання:
Чи Ви дійсно хочете змінити життя Українців на краще? Якщо так, то десятьма словами - яким чином?

Тут задано безліч запитань, які Вам підкажуть, з чого треба почати, якщо Ви, можливо, сумніваєтесь в чомусь. Вам не треба виїздити у відрядження по країні, селитись у сільській хатині без води і з пічним опаленням; не треба вам вести аскетичне життя на "мінімалку", щоб зрозуміти, ЩО ЦЕ ТАКЕ. Ви лишень прислухайтесь до цих запитань, і скажіть:

ЧИ ГОТОВІ ВИ ДО ТОГО, ЩОБ ЗМІНЮВАТИ КРАЇНУ НА КРАЩЕ?
ЧИ УСВІДОМЛЮЄТЕ ВИ ВСЮ ВЕЛИЧИНУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВАШОЇ ПОСАДИ ПЕРЕД КРАЇНОЮ?
ЩО ВИ РОБИТИМЕТЕ, ЯКЩО НЕ ДОСЯГНЕТЕ УСПІХУ У ПОКРАЩЕННІ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ(не на цифрах, а фактах, коли це відчує кожен)?
Небайдужий _ 14.01.2010 03:12  Лінк
Ваша национальность?
вячеслав _ 12.01.2010 01:46  Лінк
каким способом вы собираетесь возвращать вложенные в предвыборную агитацию деньги?
oljha _ 10.01.2010 16:34  Лінк
кому на Украине жить хорошо?
УБОП _ 05.01.2010 23:48  Лінк
Господин президент, предъявите ли Вы украинцам полный перечень всех своих родственников с указанием государственных должностей и декларациями их доходов и расходов?
Андрій _ 04.01.2010 16:08  Лінк
Шановний Президенте! Звідки у вас стільки великої, красивої нерухомості?? Хабарі чи крадіжки у Батьківщини?
дон _ 28.12.2009 18:56  Лінк
Задумываетесь ли Вы о том, что будут говорить о Вас в будущем?
Христианин _ 27.12.2009 14:36  Лінк
Господин Президент, когда Обама стал президентом, ему задали вопрос о его отношении к Библии и Иисусу Христу. Он ответил, что Иисус очень важен для него, но через некоторое время он провозгласил себя мусульманином. Мой вопрос: читаете ли Вы лично для себя Библию (один раз недостаточно, если для понимания конституции ее надо регулярно изучать, то тем более Библию). Но вопрос не только о знании Библии, а в исполнении того, что там заповедано исполнять.
Есть разница между верить в Бога и знать Его (я не говорю о средневековом суеверии). Готовы ли Вы в своем служении народу Украины уступать место Богу и его принципам? Будете ли вы искать совета у Божьих служителей, а не у колдунов и экстрасенсов, астрологов и оккультистов?
В Библии написано, что сердце царя (президента) в руках Бога и как потоки вод, куда хочет туда и направляет его (президента). Если будете следовать за Богом, то Бог поддержит Вас и Вы будете успешно служить народу Украины. С уважением.
werter _ 26.12.2009 17:23  Лінк
Ви пробували коли небудь "існувати" за мінімальну зарплату, коли за ці ж гроші треба як мінімум їсти хоч щось, одягатися з рідка або утримувати дітей?
Pasha04 _ 24.12.2009 23:54  Лінк
Чи не вважає тільки-но обраний Президент, що головним питанням з якого потрібно починати робити будь що в УкраЇні, є лише одне, ПОВЕРНІТЬ БУДЬ ЛАСКА НАМ ВСІМ СВОБОДУ ! Ту свободу що дарував нам всім Бог, і якої нас лишили ВСІ можновладці, а саме:- СВОБОДУ БУТИ РІВНИМИ між усіма перед законом; свободу працювати і не тримтіти від того що хтось постукає в ваш бізнес і щось у вас забере; свободу не мати ні якої кріпацької реєстрації і вільного вибору де жити; свободу мислити і трактувати події так як людина може і хоче, незалежно від того, історичні ці події чи сьогоденні, свободу розмовляти тою мовою якою людині зручніше; свободу молитися Богу в тієї Церкві де людина відчуває присутність Творця, а не президента... можно було би перераховувати ще і ще, але всього цього не треба як що Ви розумієте слово СВОБОДА, так як це розуміє кожна освідчена людина. Якщо Ви почнете свою каденцію з повернення НАМ ВСІМ СВОБОДИ, то ми як свободна та велика нація станемо шанованнми в усьоьу світі ! З Богом
Міла _ 23.12.2009 11:42  Лінк
У вас є совість?
іван _ 20.12.2009 22:47  Лінк
Чи хотіли б Ви поспілкуватись з Сковородою , Шевченком , Мазепою , Ван Гогом , Наполеоном ? На Вашу думку - чи можливо хоча б гіпотетично припустити ,що цим людям було б про що поговорити з Вами ..........................................?
oljha _ 20.12.2009 08:32  Лінк
Наша влада тримає нас за дурників. Бо тільки дурник може повірити у версію самогубства з двома вистрілами ( Кравченко ), з 17 ножовими пораненнями ( Сливка ), з двома різними версіями вбивства Кушнарьова. В тирі рушниця сама вистрілила в прокурора. За Лозинського вже і мови нема - шедевр!А ще дати йому втекти з України! Як і Лазаренкові. Чому ж ні? Американська тюрма якраз для нашої еліти! А як втекли? Ніхто нічого не знає. Тільки плечима знизують. А ви, дурники , вірте! А Пукач? Та ще багато інших, до яких вам , дурники, нема діла! А ми ж ваш багатостраждальний, мудрий, любимий український народ! ( Хіба не так ви до нас звертаєтесь ? ) Так от , пане Президент, при вашому правлінні ви продовжите чи зупинете ( ЯК?) цей маразм?
Назар _ 19.12.2009 19:59  Лінк
Як Ви вважаєте: чи потрібно в першу чергу Вам міняти спосіб свого життя та заробляння грошей, щоб потім змогти поміняти на краще життя українців?
Людмила _ 19.12.2009 01:05  Лінк
Які психостимулятори ви вживаєте і як часто?
Дякую за правдиву відповідь
Олександр Оськін _ 19.12.2009 01:02  Лінк
Що Ви зробите під час свого президентства щоб нам, українському народу, знову не було соромно за свою державу?
Олег Тарасенко _ 18.12.2009 23:48  Лінк
Мої батьки отримали пай і не можуть отримати державний акт на землю вже 10 років. Самі вони її обробляють. Ті хто спекулюють землею отримали акт і вже продали. Вони проживають в с. Блиставиця, Київської обл. Бородянського р-н. Тарасенко Олександр Арсентійович і Тарасенко Тамара Миколаївна.
Якщо знайдеться той хто допоможе їм, за тих будемо голосувати і агітувати інших.
Хоча я сумніваюсь що хтось допоможе, бо ви такі самі ж хапуги як і ті хто спекулює.
тупо.ua _ 18.12.2009 16:17  Лінк
Що ви, пане президенте, будете робити інакше, ніж Ющенко, Кучма та Кравчук? Що потрібно Україні в першу чергу, чого не зробили ваши попередники?
hellveen _ 16.12.2009 13:01  Лінк
Я не вірю вашим обіцянкам, ким би ви не були.
Що ви зробите для того, аби люди вам повірили?
bodjo _ 16.12.2009 01:45  Лінк
Чи згодні Ви щомісяця опубліковувати доходи і видатки Ваші і вашої сімї?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми