19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
василь _ 19.12.2009 17:50  Лінк
Пане Президент ! Коли нарешті народні депутати будуть отримувати НАРОДНУ зарплату-нехай 1000грн?
наталья _ 19.12.2009 16:54  Лінк
кому вы отдадите преимущество малому и среднему бизнесу или олигархии?
химера _ 19.12.2009 16:26  Лінк
В Україну їдуть іноземці спеціально щоб скористатися стоматологічними послугами тому що дешево і якісно!
А чи знає пан президент що приблизно 50% населення мають такі доходи, що стоматологія (протезування зубів) недоступна? Сільське населення майже все БЕЗ ЗУБІВ! бо в них окрім грошей ще й поліклінік НЕМАЄ.
Ті кандидати що їздили по всій країні з мітингами та агітацією мабуть звернули увагу на беззубі роти своїх громадян, а хто через телевізор той і уяви не має((
Альбіна _ 19.12.2009 15:46  Лінк
Збираєтесь ви щось робити з Київскою неадекватною владою?
Борис _ 19.12.2009 15:34  Лінк
Чому програма розвитку Інформаційного суспільства така незначуща для країни? Адже тільки держави з потужною інформаційною складовою зможуть конкурувати за право зватись "розвиненними" вже в найближчому майбутньому!
Галина м.Київ _ 19.12.2009 14:49  Лінк
Шановна Президент ! Чи вважаєте Ви що нові тарифи в Києві де я за 13.9 м.квадр. (син - студент, невістка - студентка, син - студент та племінниця кругла сирота) платимо 517 гривень та використовуємо по 12.9 куб.метрів води на 1 особу (як вираховує жек), а п.Янукович на Оболонських Липках за багатокімнатну квартиру (2 поверхи) платить 600 гривень.То хто ж за кого платить - багаті за бідних чи здається навпаки бідні за ВАС БАГАТИХ. Схаменіться.Побійтесь Бога. Ваші душі в потойбіччі будуть мучитись пекельними муками.
Степан _ 19.12.2009 14:27  Лінк
Шановна(ий) пані(е) президен(е)!
Чому Ви не виконали своєї передвиборчої програми за якої потрапили у Верховну Раду України?Вам, за це не соромно бути президентом?
Тільки не говоріть, що було мало часу. Дякую.
химера _ 19.12.2009 14:21  Лінк
Коли ЮВТ в 2005р стала прем"єром, то перше що зробила почала "боротьбу" з корупцією - підняла собі, депутатам та чиновникам зарплату та пенсії мабуть в 6разів більші ніж при Кучмі , щоб НЕ брали хабарів! (в результаті зайняли почесне 1місце в європі по корупції)
Як зараз будете боротись ? в скільки разів підвищете зарплатню СВОЇМ?
І ще питання... Бувші депутати отримують пенсії самі знаєте які! (не 640грн) і кожного року їм же положено МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА в великих сумах, що дорівнюють річній зарплаті пересічного українця або 24 пенсіям трударя.
Чому ?людям з доходами біологічного рівня НЕ положено ніякої допомоги, тільки прожитковий мінімум встановлений тими ж депутатами( котрі разом з бідним Стельмахом просять з держ.бютжету матеріальну допомогу щоб купити черговий Мерседес ( марку запитайте у Стельмаха) ВАМ НЕ СОРОМНО???
Svakr _ 19.12.2009 13:55  Лінк
Президент, ты еврей?
Роман _ 19.12.2009 12:40  Лінк
Скажіть будь ласка чи користуєтесь Ви послугами тренінг-центру Тетяни Іванової?
Сергей Малюченко _ 19.12.2009 12:31  Лінк
Уважаемый Президент, Вам народ Украины доверил этот пост на ближайшие пять лет. Сформулируйте пожалуйста по одной конкретной основной задаче на каждый из 5 лет Вашей работы на этой должности.
Украинцы хотят и должны знать, какую задачу Вы предполагаете и обязуетесь решить в первый год своей работы, какую во второй, какую задачу Вы ставите перед собой на последний год своей работы в должности президента ?
Вместе с доверие народа Вы принимаете на себя ответственность перед ним за свою работу.
Скажите пожалуйста Какую конкретно ответственность Вы готовы на себя принять, если Вы не сможете решить поставленные перед собой задачи ?
Л.Г.Б.Т. _ 19.12.2009 12:28  Лінк
Будет ли инициирован закон об однополых партнёрствах, как в Венгрии, Испании, Швеции, Швейцарии, Бельгии, США, Канаде, Нидерландах, Германии, Великобритании, Дании, Норвегии, Франции и других цивилизованных странах?
Имеется ввиду, как минимум - регулирование вопросов совместной собственности, усыновление детей, возможность доступа к любимому человеку в больницу или реанимацию...
От 7 до 20% населения ждут ответа на этот вопрос.
Спасибо.
Олександр _ 19.12.2009 11:08  Лінк
Україна на етапі національного відродження і тому, що новий Президент України роботи в цьому напрямку?
Тарас _ 19.12.2009 10:56  Лінк
Пане (і) Президент!
Скажіть будь-ласка скільки ще потрібно міняти Конституцію України і проводити дочасні вибори, щоб наші депутати, міністри, судді і державні чиновники вже на-кінець наїлися, напилися, нажилися в Пущах і Міжгір'ях, наїздилися в "найкрутіших тачках", задовольнили всі свої сексуальні бажання, відстріляли на полюванні всіх кого ще не відстріляли тощо?
Що конкретно ви можете зробити вже зараз (відповідаючи на це питання), щоб завтра цього ідіотизму стало менше на 10 відсотків, а через рік на 50?
І чи готові ви піти у відставку, якщо Україна через рік не увійде до десятки держав світу, які найактивніше ведуть боротьбу з корупцією? В іншому випадку, вибачте, але навіщо ви нам здалися.
Roman _ 19.12.2009 09:55  Лінк
Рівень моїх знань з економіки та менеджменту може перевищувати рівень знань будь-якого міністра чи його заступника будь-якого уряду, хоча я недавно закінчив університет. У мене немає грошей на посади і без них та зв'язків ніхто не хоче розмовляти зі мною щодо можливої моєї домоги на користь державі, навіть, якщо я готовий безкоштовно допомагати. Чому Ви приймаєте на роботу корупціонерів і дурнів, а розумним, чесним і порядним людям неможливо наблизитись до управління країною.
ВІРА _ 19.12.2009 02:40  Лінк
Шановна(ий) пані(е) президент(е)! Зараз такий тяжкий час,все занедбано,розтягнуто,розламано до краху,Чи не вважаєте Ви доцільним задля економії державних коштів ,які краще витратити на пенсії,стипендії та зарплати ,а кошти,які одержують безробітні на біржі праці,частково переводити на підйом сільського господарства,Я розумію-це далеко не всім до вподоби,але ж їсти,як кажуть,хочеться всім,а працювати в селі вже нема кому,Чому фізично здорова людина прагне отримати копійчані гроші і сидіти в холодній квартирі,а часто і бомжувати,коли в селах стоять пусті будинки і занедбані городи,Без відродження села ніякого покращення життя в нас не буде,Потрібно лише працювати,а не чекати з моря погоди,
Олександр _ 19.12.2009 01:30  Лінк
Чи згодні Ви одразу після приходу до влади провести люстрацію та ввести відкриті виборчі списки?
Дякую
Людмила _ 19.12.2009 01:05  Лінк
Які психостимулятори ви вживаєте і як часто?
Дякую за правдиву відповідь
Олександр Оськін _ 19.12.2009 01:02  Лінк
Що Ви зробите під час свого президентства щоб нам, українському народу, знову не було соромно за свою державу?
Oko _ 19.12.2009 00:24  Лінк
Чому в країні попів більше ніж учених?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми