19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Олег Тарасенко _ 18.12.2009 23:48  Лінк
Мої батьки отримали пай і не можуть отримати державний акт на землю вже 10 років. Самі вони її обробляють. Ті хто спекулюють землею отримали акт і вже продали. Вони проживають в с. Блиставиця, Київської обл. Бородянського р-н. Тарасенко Олександр Арсентійович і Тарасенко Тамара Миколаївна.
Якщо знайдеться той хто допоможе їм, за тих будемо голосувати і агітувати інших.
Хоча я сумніваюсь що хтось допоможе, бо ви такі самі ж хапуги як і ті хто спекулює.
КозЮля _ 18.12.2009 23:09  Лінк
От тюрьмы не зарекайся?
Chubaka _ 18.12.2009 23:08  Лінк
Будет ли ликвидирован захват и полностью уничтожена уже существующая незаконная застройка и огораживание берегов украинских водоемов, или вы предпочтете продолжить традицию отношения к законопослушному населению как к быдлу, не имеющему права доступа к богатству собственной страны?
Сергей _ 18.12.2009 22:30  Лінк
Шановна пані Президент! Скажіть будь ласка чому чиновники які живуть в Канча Заспі та Пущі Видиці, навіть ті що вже на пенсії сплачують лише 30% або взагалі не сплачують за комунальні послуги, це робить бюджет? Невже ми, прості люди, повинні терпіти таке приниження, невже вони заслужили щоб ми сплачували їхні туалети, яка межа цієї неповаги до власного народу?
Степан _ 18.12.2009 22:28  Лінк
Шановний новий президент України
1Чи і як будете з корупцією боротися?
2.Західні країни споживають кілька разів менше газу на одиницю продукції ніж Україна.
Фахівці кажуть що УкраЇна може бути самовистарчальною,але треба реформувати цю галузь.
Чи і як ви будете діяти щоб так сталося?
3.Чи будете старатися щоб Україна вступила до ЄС і НАТО ?
Картмен _ 18.12.2009 20:25  Лінк
Шановна пані Президент! Скажіть будь-ласка як Ви чи буде вирішено питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності пана екс-президента Віктора Ющенка за злочини, які він зробив перебуваючи на 5 років на своїй посаді?
Андрій _ 18.12.2009 19:47  Лінк
Скажить будь ласка, коли в Україні приїмуть подвійне громодянство ?
Ігор _ 18.12.2009 18:23  Лінк
Корупція, на сьогодні , є однією із форм державного управління (як "дідовщина" в армії). Особливо знахабнілими в Мелітополі є працівники ДАІ і МРЕО. Можу надати інформацію хто і скільки бере, а також фото в яких будинках проживають державні службовці відповідних структур.
phil _ 18.12.2009 18:02  Лінк
Уважаемый претендент на звание президента.
Вот все кандидаты а потом и действующяя власть кричат о нехватке бюджетных средств. А почему бы нам не выдумыdать велосипед а сделать как в Европе. Там за любую собственность и за олучение дохода на нее надо платить налог. Как пример если у вас квартиры к посуточной или к такой аренде то вы должны платить с суммы налог. И сразу таким образом решается наполнение бюджета да и потом любой человек будет а зачем мне дача если я за нее буду платить.
Что Вы думаете по этому поводу или Вы тоже хотите пожаловаться на отсутствие бюджетных средств?
Орищак Олександр _ 18.12.2009 17:15  Лінк
Шановна Юлия Володимирівна.
Що Ви будете робити з києво-черкаським спрутом (міліція, рокуратура, суди)?
Тарас _ 18.12.2009 17:15  Лінк
Шановний (на) пане (ні) Президент!
Скажіть будь-ласка, чому сьогодні елітою суспільства є інтелектуально обмежені, вибачте, тупі олігархи на майбухах , міністри, депутати і ви, як продукт політтехнології?
Чи бачите ви безпосередній зв'язок між духовною ситуацією часу, тупими олігархами на майбухах, міністрами, депутатами, собою, як продуктом політтехнології і працею Хосе Ортеги-і-Гасета "Бунт мас"?
Чи прочитуєте ви хоча б 50 сторінок в день (інтелектуальний мінімум для еліти)? Якщо ні тоді, що ви можете запропонувати мудрішим за себе?
тупо.ua _ 18.12.2009 16:17  Лінк
Що ви, пане президенте, будете робити інакше, ніж Ющенко, Кучма та Кравчук? Що потрібно Україні в першу чергу, чого не зробили ваши попередники?
Шева _ 18.12.2009 16:01  Лінк
Навіщо Ви стали Президентом?
Tegra _ 18.12.2009 15:51  Лінк
Чи буде Олбанскє Мово другою державною? Адже 10 мільйонів українських користувачів мережі Інтернет її знають та вільно спілкуються.
Володимир _ 18.12.2009 15:09  Лінк
Чи буде повернено державі її власність, яка була незаконно відчужена?
Злая журналистка _ 18.12.2009 12:31  Лінк
Середина декабря, морозы до 15 -20 градусов, а на поселке Опытном Днепропетровской области до сих пор (!!!!) нет отопления. Жек отвечает: котельня нерентабельна. Обращались за помощью и в БЮТ, и Партию регионов, и к народным депутатам господину Олегу Цареву и Евгению Шаге. Власть молчит. Опытняки замерзают. Это что, геноцид против жителей Днепропетровщины?... Или, может, профилактика против гриппа?!.. Куда смотрит СБУ и прокуратура, зачем нужна власть, которая некомпетентна вообще ни в чем?!..
Виктор _ 18.12.2009 10:48  Лінк
Уважаемый избранник Народа!
У меня к Вам 3 вопроса:
1- Когда ВРАЧИ и ПЕДАГОГИ перестанут быть изгоями в стране Украина?
2- Когда трудовые пенсионеры, трудом которых созданы все блага, будут жить достойно.
3-Когда будет единый пенсионный закон для чинуш, прокуроров, депутатов и трудового народа??
Трудовой Народ и Бюджетники устали жить в нищите!!!
Спасибо за понимание.
Chubaka _ 18.12.2009 02:05  Лінк
Шановний Президенте! Ми всі віримо у вас, але всяке буває, і може статися так, що ви перекинетеся на інший бік сили (як ваш багатообіцяючий попередник). Хочу запитати вас, як ми зможемо визначити коли це станеться, і яке суворе покарання за це, ви хочете собі обрати?
Chubaka _ 18.12.2009 01:49  Лінк
Будь-ласка, поверність СІМПСОНІВ, та розженіть, нарешті, це лицемірне і брехливе табачникове створіння під назвою "комісія з питань моралі"!
Chubaka _ 18.12.2009 01:40  Лінк
Дорогой Виктор Федорович! Мой вопрос адресован вам, как президенту, и если вы уже победили, и собираетесь дать на него ответ то, увы, он достиг своего адресата.
За последние 10 лет руководства страной системой, неотъемлемой частью которой вы являетесь , технический состав украинской армии сократился втрое, и продолжает сокращаться далее. В таких условиях, решающую роль играет мастерство и преданность Родине, проявляемые личным составом, и вами, в том числе, как главнокомандующим.
Общеизвестна позиция вашей политической силы, заключающаяся в широкой поддержке культурной и экономической экспансии России на территории Украины. Вы блокируете вступление Украины в международную систему безопасности и категорически отрицаете возможность существования угрозы со стороны РФ. А это не не может вызывать подозрения - Украина неоднократно подвергалась агрессии со стороны восточного соседа. Не боитесь ли вы показаться зависимым от внешних сил? Как вы объясните свое вступление в КПСС после тюрьмы?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми