19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Sasha _ 18.12.2009 00:53  Лінк
Як Ви ставитесь до шкідливих звичок - куріння, алкоголізму, наркоманії. Чи є у Вас програма боротьби з цим злом? Чи згодні Ви з тим, що скорочення населення України напряму пов'язане з масовістю поширення шкідливих звичок.
sds _ 18.12.2009 00:50  Лінк
Чи готові ви до імпічменту?
Sasha _ 18.12.2009 00:47  Лінк
Як Ви ставитесь до містики, магії, езотерики і до реального наукового світогляду. Як Ви дивитесь на то, що в засобах масової інформації здійснюється пропаганда містики . Чому країну заполонили мільйони цілителів, екстрасенсів, провидець, ворожок. Чому їм видають ліцензії на офіційну діяльність без наукової експертизи їх "здібностей". Чи це не є результатом корупції у міністерстві охорони здоров'я. Чому в Україні широко практикуються неперевірені методики нетрадиційної медицини, що часто наносять непоправної шкоди здоров'ю людей, або просто являються засобом викачування грошей з пацієнта?
Sasha _ 18.12.2009 00:21  Лінк
Чи потрібно громадянину України знати українську мову? Якщо так то для чого тоді друга державна мова?
new.citizen _ 18.12.2009 00:06  Лінк
Яку відповідальність має нести Президент, якщо наприкінці першого року правління він не виконав більшість даних обіцянок?
new.citizen _ 18.12.2009 00:05  Лінк
Які механізми буде використовувати Президент при ухваленні рішень, аби враховувати потреби молоді у сфері, житла, освіти, працевлаштування та соціального захисту?
С Левченко _ 17.12.2009 23:52  Лінк
Уважаемый будущий Президент.

Ваше мнение о двойном гражданстве?Ведь в европе проживает очень много украинцев ,которые вынуждены отказываться от Украинского гражданства,получая "удобный" европейский паспорт.Украина теряет многие тысячи своих сограждан,у которых просто нет другог выхода.
Второй вопрос,вернее предложение-как Вы считаете можно ли запретить отказа от украинского гражданства?На примере стран вроде Исландии и Канады которые категорически запрещают сдачу паспорта.
Онаній _ 17.12.2009 20:52  Лінк
Чи підтримуєте ви закон 404 щодо Інтернет-свободи?
Chubaka _ 17.12.2009 19:59  Лінк
Шановний Президенте! Важко не погодитись з заявами партії регіонів, про причини фіаско Помаранчевої Революції, що полягають у тотальному невиконанні паном Ющенком всіх обіцянок, даних українському народу, порушенні всіх принципів та декларацій проголошеної реформи. Саме наслідком безвідповідальної брехні, і є сьогоднішній ганебний публічний статус особи і посади президента, а разом з ним і ілюзорних національних ідей та ще більш ілюзорних ідей демократії.
Хочу запитати вас: чи збираєтесь ви йти слідами Віктора Андрійовича, і далі ганьбити Україну, чи проявите гордість і патріотизм, та проведете, нарешті, обіцяне очищення держави від антиукраїнських та злочинних елементів? І чи збираєтесь ви виконати головний мету революції - арешт, засудження і ув"язнення Кучми і Януковича, зрадників, що досі гуляють на волі, та ображають одним своїм виглядом всю нашу націю?
Светлана Войтюк _ 17.12.2009 19:27  Лінк
А любите ли Вы Украину? И если - да, то расскажите, пожалуйста, как.
hanna _ 17.12.2009 19:26  Лінк
Богом дано, що Росія і Білорусія - наші сусіди. Географічно ми пов"язані навіки. Якою буде зовнішня політика мудрого наступного Президента щодо Росії, Білорусі та Грузії ? Чи будемо ми знову танцювать під дудку ЄС чи НАТО або навпаки дружить з Росією на зло західним "товаришам"?
КаМиП _ 17.12.2009 17:08  Лінк
Чи потрібно на Вашу думку відмінити прописку для молдих сімей які бажають отримати пільговий молодіжний кредит!
Шашкін Валерій _ 17.12.2009 16:44  Лінк
Я знаю, що на це питання не відповість щиро жоден з кандидатів в Президенти, але все-таки задам його – і перш за все С.Тігипко.
Президент України – зовсім не та посада, яка може кардинально вирішити проблеми людей і суспільства в цілому. Така конституція . Проте ситуація в країні вже необратима і лише рішучими діями можна щось змінити. Народ чекає рішучості від нового Президента і підтримає його. У людях вже давно дозріла потреба в «сильній руці», яка хоч би почне ламати ідіотизм наший властної верхівки.
Сьогодні всі моляться на конституцію. Але в суспільстві є те, що вище за Конституцію – це право людини на життя і право людини на власність. Сьогодні правляча верхівка наймерзеннішим чином порушує і ці права людей.
Питання: Чи готовий кандидат в Президенти встати на захист права людини на життя, на існування і права на власність навіть якщо при цьому доведеться діяти всупереч Конституції? Чи є рішучість вийти при цьому за рамки нинішніх конституційних повноважень Президента?
Єгор _ 17.12.2009 15:19  Лінк
Коли буде створено внутрішній прозорий електроний ринок енергоресурсів та жк-послуг.коли почнуть зводитись енергобаланси на всіх рівнях. Чи будуть залишатись на своїх посадах непрофісійні міністри Продан та Кучеренко???
Роман _ 17.12.2009 15:10  Лінк
Чи вважаєте Ви за потрібне продовжити впровадження Булонської системи навчання?
Денис Самигін _ 17.12.2009 14:53  Лінк
Так сталося, що Україна відстала від цивілізованих країн. Ми хочемо мати медицину, як в розвинутих країнах, організацію дорожнього руху, як в розвинутих країнах, наукові відкриття, як в розвинутих країнах тощо. Чи плануєте ви в тій чи іншій формі залучити фахівців з розвинутих країн для їх роботи на Україну, щоб суспільство могло переймати знання? Чи будемо вигадувати наш велосипед самі? Дякую.
Tigra.UA _ 17.12.2009 13:45  Лінк
Ваши первые 5 решений (в т.ч. и "непопулярных") для приведения украинской экономики к цивилизованным стандартам?
Ольга Старовойтова, адвокат _ 17.12.2009 13:42  Лінк
На Западе подкуп судей невозможен. "Колядовать" на рабочем месте им тоже не представляется возможным.
Когда ожидать проведения судебной реформы в Украине?
_ 17.12.2009 13:35  Лінк
Відомо що агроресурсний потенціал України величезний. Як на вашу думку, чи зможе агросфера України стати (локомотивом) фактором сталого суспільного розвитку, а концепція створення енергогенеруючих біоорганічних агроекосистем запорукою продовольчої безпеки та енергетичної незалежності держави.
Andrii _ 17.12.2009 13:24  Лінк
Шановний Президенте. Чи не погодитесь Ви з тим, що з корупцією краще боротись починаючи с державних службовців. Пропоную простий тест: всі держслужбовці, які мають авто вартістью понад 80 000 доларів, одразу йдуть до міліції з повиною. Бо не всякий держслужбовець дозволить собі ЧЕСНО авто вартістю близько мільйона гривень. Чи готові Ви до такого тесту?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми