19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Тарас Шевченко _ 17.12.2009 10:51  Лінк
Як Президент забезпечуватиме виконання обіцянок, якщо більшість з них не стосується його конституційних повноважень? Чи означає це намір узурпувати владу?
irina _ 17.12.2009 10:21  Лінк
Вы планируете увеличить размер алиментов на детей? Потому что сегодня законом украинские отцы освобождены от ответсвенности материально обеспечивать своих детей.Например я получаю на двоих детей 450,00 грн. алиментов. Я считаю, что такой размер алиментов это нарушения конституции и семейного кодеска. Потому что обязанности по материальному обеспечению и моральному воспитанию детей полностью возлагаются на матерей.
Hanna _ 17.12.2009 10:14  Лінк
Провідні країни світу створили десятки програм по перекачці мізків і відповідно нові технології, відкриття, що відбулися у них, приносять їм прибутки та є фундементом інноваційної економіки. Більшість наших науковців працюють на розвиток інших держав, бо тут вони нікому непотрібні. Може варто людей із рівнем інтелекту вище 120 не випускати із країни і забезпечити їм тут достойні умови ? Хай чиновники пересядуть із представницьких мерседесів, а кошти підуть на наукові розробки, дослідницькі інститути ? ЩО МАЙБУТНІЙ ПРЕЗИДЕНТ ЗРОБИТЬ, ЩОБ В УКРАЇНУ ПРИЇЗДЖАЛИ ПРАЦЮВАТИ НАУКОЦІ, ЩОБ ВІДРОДИТИ НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ І ЗУПИНИТИ ВТЕЧУ МІЗКІВ? КОНКРЕТНІ КРОКИ ( А НЕ ДОВГЕ ЛЯ-ЛЯ-ЛЯ)
irina _ 17.12.2009 10:09  Лінк
На сегодняшний день законодательно устанавливается минимальная заработная плата. Когда наше государство будет регулировать оплату труда квалифицированным работникам? Потому что сейчас происходит уравниловка. Например уборщица может получать заработную плату такую же как у главного бухгалтера.
Hanna _ 17.12.2009 10:07  Лінк
Розшарування суспільства вже давно стало очевидністю. Кількість пенсіонерів біля смітників у пошуках чогось для виживання вражає... Бідність у нас уже передається спадково. У нас 15 млн. людей, які живуть у ЗЛИДНЯХ, ЯКІ нардепам, укр. представникам "золотого мільярда" і не снилися...
Як долатимете проблему розшарування людей на класи, чесне звітування про зароблене усіх гламурщиків ( це і сини/дочки політиків, високопосадовці, мажори...). Якщо живуть і хизуються розкішшю ( особливо у Світському житті), то хай презентують де вони заробили ?
kosovare _ 17.12.2009 09:10  Лінк
Коли влада нарешті почте фінансово підтримувати різні культурно-мистецькі заходи? Чому, аби зробити фестиваль, наприклад, молоді люди, організатори, мають лізти в борг, набирати кредити, а від держави чути тільки "кошти скоро будуть" і в кінцевому результаті їх так і не отримати!
John Doe _ 17.12.2009 02:28  Лінк
Сколько нам (простым людям) необходимо Вам заплатить, чтобы Вы вместе со всеми депутатами ВР, министрами, навсегда уехали за границу и не мешали Украине нормально развиваться?
222 _ 17.12.2009 00:19  Лінк
Який курс оберете ви, далі до Європи чи знову до Росії?
kosovare _ 16.12.2009 20:27  Лінк
Сільське господарство зараз фактично у занепаді, а молодим людям просто невигідно працювати в цій галузі!
Чи буде щось зроблено для модернізації технічного забезпечення і розвитку с/г?
Tigra.UA _ 16.12.2009 20:06  Лінк
В Канаде можно стать предпринимателем за полчаса, зарегистрировавшись через Интернет на веб-сайте соответствующей госслужбы. Сдавать отчёты и платить налоги там тоже можно по Интернету без платных посредников и беготни по кабинетам.
Планируете ли Вы прослыть продвинутым реформатором, запустив подобное в Украине?
Tigra.UA _ 16.12.2009 20:02  Лінк
Украина обладает значительными запасами нефти и газа в Чёрном море.
Что Вы планируете предпринять для скорейшего начала их добычи?
flint _ 16.12.2009 19:59  Лінк
В цивилизованных странах наиболее действенным методом борьбы с коррупцией является декларирование не только доходов, но и расходов чиновника и членов его семьи. При заметном превышении расходов над доходами чиновник любого уровня подлежит немедленному увольнению и криминальному преследованию.
Будете ли Вы предпринимать конкретные шаги для внедрения в Украине этого действенного способа борьбы с коррупцией?
Tigra.UA _ 16.12.2009 19:58  Лінк
Албанию и Черногорию недавно приняли в НАТО, и скоро примут в ЕС.
Чем Украина хуже Албании или Черногории? И что Вы лично собираетесь предпринять, чтобы Украина за время Вашей каденции пополнила сообщество цивилизованных стран, догнав хотя бы Албанию?
Tigra.UA _ 16.12.2009 19:54  Лінк
В цивилизованных странах дорожная полиция боится даже подумать о взятке. Всё потому, что у них высокая зарплата, большущая пенсия и множество привилегий - работа почётная и ею дорожат.
Не хотите ли Вы инициировать обеспечение наших инспекторов ГАИ зарплатой 15-20 тыс.грн и введение увольнения за взятку даже в 1 грн, чтобы тут же победить эти самые взятки на дорогах?...
Tigra.UA _ 16.12.2009 19:40  Лінк
Телеканал УТ-1, а также 99% частных телеканалов снова превратились в позор страны, теперь называющей себя демократической.
Если Вы не боитесь реальной свободы слова, то скажите, пожалуйста: в каком месяце и какого года УТ-1 будет ЗАКРЫТО и "с нуля" создано общественное телевидение с открытой финансовой отчётностью, неподконтрольное ни властям, ни оппозиции, ни олигархам; на котором не будет информации про надои, накосы и прочую героическую борьбу с ветряными мельницами? И будет ли оно вообще когда-нибудь создано - это давно обещанное общественное телевидение?
Спасибо.
Hanna _ 16.12.2009 18:50  Лінк
Чи будете ініціювати кримінальну відповідальність за заперечення голодомору, зумисне розповсюдження псевдоданих про голодомор ? Оскільки депутати проголосували за те, що заперечувати Голодомор - протиправно. Але кримінальної відповідальності за це насправді не встановили. Згодна із братами Капрановими, що в Ізраїлі якби журналіст написав Шарона голокостить, то цього журналіста стерли б з лиця країни.. А у нас журналісти ( хоча це не журналісти) пишуть таке...
donskoyfoster _ 16.12.2009 17:33  Лінк
Чи будете Ви подавати до ВР відповідні зміни до законодавства для того, щоб кожний депутат мав можливість голосувати виключно особисто? Скільки буде продовжуватися цей маразм, коли в залі - 35 чол, а голосують вони за 350? Навіщо тоді у парламенті 450 депутатів? Достатньо було б і 50 при такій практиці, а, навіть, і взагалі, по одному представнику від кожної фракції. Нехай кожний такий депутат має пропорційну кількість голосів. Утримувати 5 депутатів було б у 90 разів дешевше, ніж 450.
Hanna _ 16.12.2009 17:32  Лінк
Чому на малазійському телебаченні сцени насильства, статевого акту і т.д. заборонені. І саме тому у них рівень кримінальності у кільканадцять разів нижчий, чим у нас. А у нас іде тотальна сексуалізація суспільсвтва, котра викривлює свідомість підлітків, формує псевдокультуру. Така квазісвобода слова країні непотрібна. Якими будуть реальні механізми відповідальності ЗМІ за "забруднення" інформаційного простору, дебілізацію суспільства ? Бо потім ЗМІ - кажуть, що вони бізнес і показують усе, що приносить гроші.. Країні такий бізнес потрібен ?
Hanna _ 16.12.2009 17:29  Лінк
Як реалізовуватимете реформу, щоб в Парламент не потрапляли - колишні бандити, бізнесмени, усілякі відверті лобісти тютюнового, грального, алкобізнесів, загарбники земель та відстрілювачі людей? Як зробити "фейсконтроль" для майбутніх нардепів?
mc_life _ 16.12.2009 17:01  Лінк
Яким чином ви збираєтесь зробити владу Відповідальною перед громадянами? І чи збираєтесь це робити взагалі???
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми