Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Історія і культура
Анастасія _ 25.12.2009 13:02  Лінк
Скажіть будь ласка, коли припинеться руйнування та почнеться відбудовування історичного центру Києва? Коли за ділянки на Андріївському узвозі припинеться війна багатіїїв, яким до одного місця культурна та історична спадщина? Коли почнуть рятувати Замок Річарда та замок барона Штайгеля (Ярославів Вал, 1)? Коли Дім з Хімерами перероблять на музей Городецького? Коли музею історії Києва нададуть нормальне приміщення?... Коли наше рідне місто, місто з багатовіковою історією, припинить перетворятися на дике поєднання жахливого несмаку тих, кто щось будує? Коли Київ припинять цілеспрямовано нищити???...
Oko _ 19.12.2009 00:24  Лінк
Чому в країні попів більше ніж учених?
Василь _ 22.12.2009 18:59  Лінк
Коли і як буде проведено дерусифікацію? Коли буде повернуто українській мові її панівний статус в суспільстві? Що для цього Ви зробите? Дякую!
kiyanka _ 09.02.2010 00:03  Лінк
Чи будете ви сприяти розвитку української мови, культури та духовності в Україні, чи може будете йти по шляху перетворення УКРАЇНИ в МАЛОРОСІЮ? Чому на території України не можна купити україномовні газети та журнали, чому на нашій землі панує мова сусідньої держави? Чи зміните ви щось? (Хоча якщо згадати, що перший виступ (після оголошення екзит пулів) пана кандидата був російською мовою , то ....
Оксана _ 09.01.2010 14:26  Лінк
1)Коли в державі буде підтримуватись і виконуватись закон про державну мову ( наприклад в органах влади, на телебаченні і т.д.), чи звернули ви увагу що при настанні Нового року на ТБ майже не включали гімну України, а скільки було передач на українській мові? Чому в Україні неповажають українців?
2) Як прожити на мінімальну зарплату місяць людям із дітьми
Андрій _ 07.02.2010 22:26  Лінк
А фєня буде другою державною мовою?
Sasha _ 26.12.2009 23:06  Лінк
Коли Україна вийде з російського інформаційного і культурного простору. Чи буде в Україні свій кінематограф. Що Ви збираєтеся для цього зробити. Чому українські телевізійні канали заполонили низькоякісні і низькопробні серіали, що пропагують аморальність, шкідливі звички, зневагу до закону, зневагу до інших народів?
Тарас _ 18.12.2009 17:15  Лінк
Шановний (на) пане (ні) Президент!
Скажіть будь-ласка, чому сьогодні елітою суспільства є інтелектуально обмежені, вибачте, тупі олігархи на майбухах , міністри, депутати і ви, як продукт політтехнології?
Чи бачите ви безпосередній зв'язок між духовною ситуацією часу, тупими олігархами на майбухах, міністрами, депутатами, собою, як продуктом політтехнології і працею Хосе Ортеги-і-Гасета "Бунт мас"?
Чи прочитуєте ви хоча б 50 сторінок в день (інтелектуальний мінімум для еліти)? Якщо ні тоді, що ви можете запропонувати мудрішим за себе?
Максим Залізняк _ 27.12.2009 03:18  Лінк
Шановний президенте!
Чи збираєтесь ви щось зробити для того, щоб кількість українців у Верховній Раді відповідала кількості українців в Україні?
Чому 90 відсотків обранців - московсько-татаро-семітські зайди?
Може вже настав час перевіряти народних представників на наявність українських генів?
Катя _ 24.12.2009 22:54  Лінк
Коли нарешті бійці УПА будуть прирівняні за соціальним статусом то ветеранів ВВВ? Коли нарешті будуть внесені відповідні зміни до закону? Коли припиняться політичні спекуляції на тему УПА? Чому людей, які проливали кров за Україну не поважають у державі, за яку вони боролися? Скільки можна нагнітати нетерпимість між Заходом і Сходом?
Віктор _ 21.12.2009 21:48  Лінк
Коли накінець то в Україні буде одна єдина мова.
Юрій _ 24.12.2009 20:44  Лінк
Добрий день! Відомо, що кожна країна має свої державні символи (статуя Свободи у США, Кремль у Москві тощо). Свій держаний символ у вигляді Монументу Незалежності , який встановалений у м. Києві на Майдані незалежності, має і Україна . У зв`язку з цим прошу новообраного Президента України висловити своє відношення до того, що під Монументом Незалежності України розташований не музей відповідного призначення, а приватний VODKA BAR. Що це символізує, мені особисто незрозуміло, однак те, що жодний з державних символів країн світу не має такого неоднозначного поєднання, для мене є очевидним!!!
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми