Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Історія і культура
Оксана _ 09.01.2010 14:26  Лінк
1)Коли в державі буде підтримуватись і виконуватись закон про державну мову ( наприклад в органах влади, на телебаченні і т.д.), чи звернули ви увагу що при настанні Нового року на ТБ майже не включали гімну України, а скільки було передач на українській мові? Чому в Україні неповажають українців?
2) Як прожити на мінімальну зарплату місяць людям із дітьми
Сергій _ 03.01.2010 08:52  Лінк
Пане Президент,

Що Ви особисто зробите для того, щоб нарешті українська кіноіндустрія почала стрімко розвиватися?

Дякую.
Олександр _ 29.12.2009 07:57  Лінк
Чи буде притягнутий до крімінальної відповідальності Ющенко, Тягнибок та інші особи проповідуючі
націоналістичні ідеї, пропоганду СС Галичина, профашиску ОУН-УПА,
Валерий _ 27.12.2009 22:24  Лінк
Ви обіцяїте свободну віроісповідання?
Максим Залізняк _ 27.12.2009 03:18  Лінк
Шановний президенте!
Чи збираєтесь ви щось зробити для того, щоб кількість українців у Верховній Раді відповідала кількості українців в Україні?
Чому 90 відсотків обранців - московсько-татаро-семітські зайди?
Може вже настав час перевіряти народних представників на наявність українських генів?
Sasha _ 26.12.2009 23:06  Лінк
Коли Україна вийде з російського інформаційного і культурного простору. Чи буде в Україні свій кінематограф. Що Ви збираєтеся для цього зробити. Чому українські телевізійні канали заполонили низькоякісні і низькопробні серіали, що пропагують аморальність, шкідливі звички, зневагу до закону, зневагу до інших народів?
Ярослав_D _ 25.12.2009 15:38  Лінк
Слова отця Григорія Планчака (УГКЦ):
"Все зло, яке є у низах народу, позначається на його керівниках"
Коли говоримо про наше суспільство і нарікаємо на нього, то мусимо
нарікати й на себе. Ми, християни, мусимо обернути палець з тих, на
кого показуємо, на самих себе. Чомусь ми завжди шукаємо досконалих
провідників, нарікаємо на тих, яких маємо, висловлюємо своє
незадоволення так, наче ми самі тут ні при чому.

Саме тому, питання які будуть підтримані (були підтримані у попередніх проектах) Інтернет спільнотою, на жаль продиктовані зневірою розуму ніж потребою здорового глузду – сформовані тисячолітньою історію знедоленого та поневоленого народу.

Який фундамент (пріоритети дій) має закласти новий президент, щоб підмінені цінності державотворення знову набули нових (природних, законних) значень?
Анастасія _ 25.12.2009 13:02  Лінк
Скажіть будь ласка, коли припинеться руйнування та почнеться відбудовування історичного центру Києва? Коли за ділянки на Андріївському узвозі припинеться війна багатіїїв, яким до одного місця культурна та історична спадщина? Коли почнуть рятувати Замок Річарда та замок барона Штайгеля (Ярославів Вал, 1)? Коли Дім з Хімерами перероблять на музей Городецького? Коли музею історії Києва нададуть нормальне приміщення?... Коли наше рідне місто, місто з багатовіковою історією, припинить перетворятися на дике поєднання жахливого несмаку тих, кто щось будує? Коли Київ припинять цілеспрямовано нищити???...
Катя _ 24.12.2009 22:54  Лінк
Коли нарешті бійці УПА будуть прирівняні за соціальним статусом то ветеранів ВВВ? Коли нарешті будуть внесені відповідні зміни до закону? Коли припиняться політичні спекуляції на тему УПА? Чому людей, які проливали кров за Україну не поважають у державі, за яку вони боролися? Скільки можна нагнітати нетерпимість між Заходом і Сходом?
Юрій _ 24.12.2009 20:44  Лінк
Добрий день! Відомо, що кожна країна має свої державні символи (статуя Свободи у США, Кремль у Москві тощо). Свій держаний символ у вигляді Монументу Незалежності , який встановалений у м. Києві на Майдані незалежності, має і Україна . У зв`язку з цим прошу новообраного Президента України висловити своє відношення до того, що під Монументом Незалежності України розташований не музей відповідного призначення, а приватний VODKA BAR. Що це символізує, мені особисто незрозуміло, однак те, що жодний з державних символів країн світу не має такого неоднозначного поєднання, для мене є очевидним!!!
Leprechaun _ 24.12.2009 11:12  Лінк
Кравчук пішов з ганьбою, Кучма ледь до криміналу не дотягнув, Ющенко був гірший за попередників, як ви завершите свою каденцію?Чому українці не люблять владу?Може дійсно усе керівництво країною на літак - та в Європу або в Росію(яка партія куди хоче), а в Україні буде правити народ.
Василь _ 22.12.2009 18:59  Лінк
Коли і як буде проведено дерусифікацію? Коли буде повернуто українській мові її панівний статус в суспільстві? Що для цього Ви зробите? Дякую!
Віктор _ 21.12.2009 21:48  Лінк
Коли накінець то в Україні буде одна єдина мова.
Юрій _ 20.12.2009 21:26  Лінк
Пане Президенте! Хто із відомих політичних діячів є для Вас кумиром, кого Ви хочете і будете наслідувати у своїй діяльності?
Тарас Багінець _ 19.12.2009 22:57  Лінк
Шановний (а) пане (пані) Президент!
Коли атрибутом належного культурного рівня високопосадовців (з Президента починаючи) стануть регулярні відвідування концертних залів, опери, філармоній? Коли ознакою доброго смаку високопосадовців буде знання класичної музики, а як наслідок - добровільна, за покликанням серця увага, що вони приділятимуть розвитку класичного музичного мистецтва в Україні, розвитку філармоній, опери як осередків первинної культури народу? Простіше кажучі: коли особисто у Вас в планах прослуховування Бетховена, Баха, Моцарта, Чайковського, Лисенка та інших у живому виконанні?
Ольга Кухаренко _ 19.12.2009 19:30  Лінк
Чи майбутній президент України і його команда звернуть увагу на людей, які своїй професії- АКАДЕМІЧНІЙ МУЗИЦІ вчаться по 16 років життя,досягають вершин в мистецтві,або стають просто добрими, якісними музикантами і в своїх містах,містечках піднімають КУЛЬТУРУ--не попсову,а справжню, елітну...Звернуть увагу на таких людей з вищою освітою і копійчаною заробітною платнею,існуючих і виживаючих на ентузиазмі і любові до музики.Хотілося-б хоча ж один раз побачити сильних світу сього на концертах класичної музики! Бажаю успіхів!
Олександр _ 19.12.2009 11:08  Лінк
Україна на етапі національного відродження і тому, що новий Президент України роботи в цьому напрямку?
Oko _ 19.12.2009 00:24  Лінк
Чому в країні попів більше ніж учених?
Тарас _ 18.12.2009 17:15  Лінк
Шановний (на) пане (ні) Президент!
Скажіть будь-ласка, чому сьогодні елітою суспільства є інтелектуально обмежені, вибачте, тупі олігархи на майбухах , міністри, депутати і ви, як продукт політтехнології?
Чи бачите ви безпосередній зв'язок між духовною ситуацією часу, тупими олігархами на майбухах, міністрами, депутатами, собою, як продуктом політтехнології і працею Хосе Ортеги-і-Гасета "Бунт мас"?
Чи прочитуєте ви хоча б 50 сторінок в день (інтелектуальний мінімум для еліти)? Якщо ні тоді, що ви можете запропонувати мудрішим за себе?
kosovare _ 17.12.2009 09:10  Лінк
Коли влада нарешті почте фінансово підтримувати різні культурно-мистецькі заходи? Чому, аби зробити фестиваль, наприклад, молоді люди, організатори, мають лізти в борг, набирати кредити, а від держави чути тільки "кошти скоро будуть" і в кінцевому результаті їх так і не отримати!
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми