Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Освіта
Sasha _ 18.12.2009 00:21  Лінк
Чи потрібно громадянину України знати українську мову? Якщо так то для чого тоді друга державна мова?
Hanna _ 17.12.2009 10:14  Лінк
Провідні країни світу створили десятки програм по перекачці мізків і відповідно нові технології, відкриття, що відбулися у них, приносять їм прибутки та є фундементом інноваційної економіки. Більшість наших науковців працюють на розвиток інших держав, бо тут вони нікому непотрібні. Може варто людей із рівнем інтелекту вище 120 не випускати із країни і забезпечити їм тут достойні умови ? Хай чиновники пересядуть із представницьких мерседесів, а кошти підуть на наукові розробки, дослідницькі інститути ? ЩО МАЙБУТНІЙ ПРЕЗИДЕНТ ЗРОБИТЬ, ЩОБ В УКРАЇНУ ПРИЇЗДЖАЛИ ПРАЦЮВАТИ НАУКОЦІ, ЩОБ ВІДРОДИТИ НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ І ЗУПИНИТИ ВТЕЧУ МІЗКІВ? КОНКРЕТНІ КРОКИ ( А НЕ ДОВГЕ ЛЯ-ЛЯ-ЛЯ)
Юрій _ 20.12.2009 21:33  Лінк
Нещодавно Міністерство освіти та науки України відмінило обовязкове вивчення студентами вищих навчальних закладів курсу політології та соціології! Чи Ви теж вважаєте, що можна досягнути європейського рівня демократії без належного рівня політичної культури населення та політичної освіти, громадянознавства? Чи не візьметесь Ви усунути це недолуге рішення?
Андрей _ 19.01.2010 13:43  Лінк
Уважаемый господин Президент!
Прошу Вас обратить внимание на школьное образование. С каждым годом нагрузка на детей увеличивается, а качество образования уменьшается. В учебном процессе используются учебники по которым учиться нельзя в принципе, к примеру учебники по английскому языку для 2 и 3 класса (автор Оксана Карп'юк). Чтобы учить английский по этому учебнику, этот язык (английский) уже надо знать.

Также сильно беспокоит увеличение срока учебы в средней школе до 12 лет. Молодые люди будут заканчивать школу в 18 лет. При наших реалиях многие девушки в этом возрасте уже имеют детей. Они потенциально могут остаться без среднего образования.
Юрій Губені, д. е. н., професор _ 05.01.2010 20:52  Лінк
Цьоріч відзначатиму 50 років, з них - 20 у вищій школі (в одному ВУЗі). Понад 280 наукових публікацій, в т. ч біля 40 за кордоном. До роботи доїзджаю 75 км. Досі не маю житла. І перспективи - жодної. При такій зарплаті - за 100 років не куплю житла. Чи можу сподіватись на допомогу? Покидати країну?
Hanna _ 16.12.2009 13:19  Лінк
Як долатимете корупцію у ВАК ?
Петренко Сергій Петрович _ 28.12.2009 18:23  Лінк
Працюю в школі 15 років, пройшов шлях від простого вчителя до директора. Я з жахом дивлюсь на те, що коїться зараз в нашій системі освіти. І розумію, що мета держави в освіті - це створення всіх умов для дебилізації підростаючого покоління, вирощення робітників для будевельних майданчиків Європи, Росії, виховання безвідповідального та бездуховного народу. Поясню чому. Дійсно, система освіти колишнього Радянського Союзу була дуже добра, вона грунтувалась на науковості у викладанні предметів, міцній ідеології, вихованні елементарних людських чеснот. Всього цього зараз в українських школах не має. А що є?
Оксана _ 05.01.2010 01:16  Лінк
Скільки будуть тривати експерименти в українській школі?Коли Держава повернеться до школи обличчям? Хотілося подивитися на будь-якого урядовця чи зміг би він прогодувати себе та свою сім'ю, вивчити дітей, заплатити комунальні послуги і при цьому, більш-менш, достойно виглядати на жебрацьку зарплату вчителя?
Віктор _ 27.12.2009 23:41  Лінк
Шановні кандидати на пост президента! Пан - міністр освіти Вакарчук, під час свого головування в одному з найважливіших міністерств наробив дуже багато помилок! В тому числі продовжує добру традицію взяту з "Майдана" кум, сват, брат. Таким чином у підручнику з музики для 8 -го класу цілий розділ присвячений гуртові "Океан Ельзи" - "це нормально",а от випустить підручник з якого вся Країна сміється, бо на фотокартках переплутали Моцарта и Сол'єрі!!!!!!!!!!!!!!! Чи взагалі не потрібно такого "чудового" міністра звільнить, бо ще пару його реформ і ми будемо навчать дітей 13 років!Хватить оглядаться на Європу!!!!!!!!!!!!!!!!!! до 91 - го року у Родянському Союзі була найкраща освіта в Світі! І де вона!!!?Чи не пан Ющенко повинен відповісти на це питанння?! Я звиртаюсь до всіх кандедатів, якщо один з Вас дуже хоче у Європу - будь ласка! але не тягніть в оте багно все суспільство!В нас є своя вільна і незалежна Країна, і давайте розвивать її, а не будь придатком біля Європи або Росії!!!!!!!!
natala _ 01.01.2010 23:39  Лінк
шановний президенте, доки наша освіта буде площадкою для дослідів над дітьми та вчителями?! нехай ті, хто любить робити з дітей та вчителів "ідіотів" самі проведуть хоча б один урок по своїх програмах!!!
Елла _ 16.01.2010 00:50  Лінк
Скажіть, будь-ласка, чи буде вжито хоч яких-небудь заходів, щодо подолання хабарництва у ВНЗ та школах? Чи дійсно ви вважаєте, що Болонська сисема освіти буде мати успіх в Україні, так як ця система розрахована на самостійне здобування знань студентами, а необхідними матеріалами і ресурсами університети та інститути не забезпечені ? Дякую.
Настя _ 06.01.2010 14:24  Лінк
В Украине отменят ЗНО(Зовнушнє Незалежне Оцінювання)?
Юрій _ 27.12.2009 02:46  Лінк
Скажіть будь-ласка коли нарешті в Україні буде нормальна освіта?Я вважаю, що ми повинні докорінно змінити систему освіти. Людина має займатись тим, що їй додуші,а отже самим обирати яку дисципліну вчити у школі і виші.Якщо освіта гуманітарна, то лише гуманітарні предмети, якщо технічна то технічні, і ніякого примусового навчання.Якщо людина вважатиме щось за потрібне то вивчить.Більшість предметів у вишах "здають", а не вивчають, розмінюються на непотрібні предмети "для галочки",а отже неповноцінно вивчають профільні предмети.Коли людина буде вчити те що хоче їй не буде необхідно давати хабаря, щоб здати предмет.Потрібно створити рейтинг викладачів. В залежності від того скільки студентів відвідує його лекції така й зарплатня.Студент має сам обирати викладачя у якого хоче навчатися. Така конкуренція серед викладачів дозволить побороти корупцію і значно підвищити рівень освіти. Звісно це буде нелегко, адже у нас всюди кум, дружина,коханка.Для яких спеціально створені кафедри і предмети!
Владимир _ 12.01.2010 21:00  Лінк
Коли скінчиться геноцид української науки?

Як щодо обгрунтованості існування ВАКу(Вищої атестаційної комісії)? В більшості західних країн такої установи не існує взагалі. Немає великої таємниці, що однією з головних функцій ВАКу в сучасній Україні, окрім ускладнення життя тим хто дійсно займається наукою, є надання кандидатських та докторських ступенів політикам і корумпованим військовим. Коли відмінять ВАК?

Почитайте про захист дисертацій в Україні - http://www.eu-edu.org/news/info/397
Юрій Губені _ 05.01.2010 20:47  Лінк
Шановний Президент. Чи буде введено в дію законна (!!!) норма щодо рівня оплати педагогів. Закон про освіту діє вже багато років, але жодного разу базовий рівень заробітної плати не відповідав нормі Закону.
Немає грошей? Давайте тоді таким же чином поступимо з усіма іншими категріями, найперше - держслужбовцями.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми