Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Освіта
Оксана _ 05.01.2010 01:16  Лінк
Скільки будуть тривати експерименти в українській школі?Коли Держава повернеться до школи обличчям? Хотілося подивитися на будь-якого урядовця чи зміг би він прогодувати себе та свою сім'ю, вивчити дітей, заплатити комунальні послуги і при цьому, більш-менш, достойно виглядати на жебрацьку зарплату вчителя?
Sergey_Marchenko _ 03.01.2010 21:35  Лінк
Яким чином Ви пропонуєте знизити посадову корупцію в науці? Я поясню, що я маю на увазі. Гранти та хоз.теми отримують не завжди ті, хто заслуговує на них, а все через те, що хтось інший мав знайомих "зверху". Це, звісно, відображається на рівні науки в країні.
Sergey_Marchenko _ 03.01.2010 21:34  Лінк
Що Ви можете сказати про фінансування науки взагалі? Яку частину бюджету Ви пропонуєте виділяти на потреби науки, враховуючи, що це невід'ємна складова Військово-Промислового Комплексу і запорука якісної освіти?
Sergey_Marchenko _ 03.01.2010 21:33  Лінк
Як щодо обгрунтованості існування ВАКу? В більшості західних краї такої установи не існує взагалі. Немає великої таємниці, що однією з головних функцій ВАКу в сучасній Україні, окрім ускладнення життя тим хто дійсно займається наукою, є надання кандидатських та докторських ступенів політикам і корумпованим військовим. Коли відмінять ВАК?
Sergey_Marchenko _ 03.01.2010 21:32  Лінк
Недобір абітуріентів ВУЗів спричиняється великою кількістю "престижних" ВУЗів, багато з яких не відповідає освітним стандартам (це не таємниця навідь для їх абітурієнтів, що йдуть туди тільки заради престижу та "корочки"). В результаті ми отримуємо з одного боку нестачу абітурієнтів та шкоду державі через те, що недобір призводить до скорочення штату співробітників, а з іншого - тисячі некваліфікованих "спеціалистів" на ринку труда. Яким чином буде проводитися переатестація ВУЗів з метою зменшення їхньї кількості і підвищення якості освіти?
Sergey_Marchenko _ 03.01.2010 21:29  Лінк
Низький соціальний статус науковця призводить до того, що на спеціальності, насамперед природничого напряму, кожен рік спостерігається недобір. В наших ВУЗах існує "прив'язка" кількості викладачів до кількості студентів, і нестача останніх призводить до скорочення штату наукових і викладацьких кадрів, яких і так лишилось небагато. Як буде долатися ця проблема, крім шляху підвищення пристижу (це ж справа не одного року)? Чи можливо, з Вашої думки, піти шляхом західніх колег, відмінивши залежність кількості штату ВУЗу від кількості студентів?
Sergey_Marchenko _ 03.01.2010 21:28  Лінк
Престиж професії науковця є неймовірно низьким. Це ганьба для країни, що знаходиться в центрі Европи, я впевнений, що Ви це розумієте. Які кроки для подолання цього соціального явища Ви намагаєтесь зробити?
Богдан _ 03.01.2010 12:44  Лінк
Доброго дня! Скажіть, якою ви бачите середню та вищу освіту?
Олександр _ 02.01.2010 23:56  Лінк
Пане Президенте, чи вважаєте Ви справедливим те, що на даний час конкурсний відбір до Вищого учбового закладу проводиться не за рівнем знань абітурієнта, а за допомогою різних довідок, які дають підстави для пільгового вступу. Чи не вважаєте Ви, що 12 категорій пільговиків - це якось ЗАНАДТО?
natala _ 01.01.2010 23:39  Лінк
шановний президенте, доки наша освіта буде площадкою для дослідів над дітьми та вчителями?! нехай ті, хто любить робити з дітей та вчителів "ідіотів" самі проведуть хоча б один урок по своїх програмах!!!
Петренко Сергій Петрович _ 28.12.2009 18:23  Лінк
Працюю в школі 15 років, пройшов шлях від простого вчителя до директора. Я з жахом дивлюсь на те, що коїться зараз в нашій системі освіти. І розумію, що мета держави в освіті - це створення всіх умов для дебилізації підростаючого покоління, вирощення робітників для будевельних майданчиків Європи, Росії, виховання безвідповідального та бездуховного народу. Поясню чому. Дійсно, система освіти колишнього Радянського Союзу була дуже добра, вона грунтувалась на науковості у викладанні предметів, міцній ідеології, вихованні елементарних людських чеснот. Всього цього зараз в українських школах не має. А що є?
Віктор _ 27.12.2009 23:41  Лінк
Шановні кандидати на пост президента! Пан - міністр освіти Вакарчук, під час свого головування в одному з найважливіших міністерств наробив дуже багато помилок! В тому числі продовжує добру традицію взяту з "Майдана" кум, сват, брат. Таким чином у підручнику з музики для 8 -го класу цілий розділ присвячений гуртові "Океан Ельзи" - "це нормально",а от випустить підручник з якого вся Країна сміється, бо на фотокартках переплутали Моцарта и Сол'єрі!!!!!!!!!!!!!!! Чи взагалі не потрібно такого "чудового" міністра звільнить, бо ще пару його реформ і ми будемо навчать дітей 13 років!Хватить оглядаться на Європу!!!!!!!!!!!!!!!!!! до 91 - го року у Родянському Союзі була найкраща освіта в Світі! І де вона!!!?Чи не пан Ющенко повинен відповісти на це питанння?! Я звиртаюсь до всіх кандедатів, якщо один з Вас дуже хоче у Європу - будь ласка! але не тягніть в оте багно все суспільство!В нас є своя вільна і незалежна Країна, і давайте розвивать її, а не будь придатком біля Європи або Росії!!!!!!!!
Юрій _ 27.12.2009 02:46  Лінк
Скажіть будь-ласка коли нарешті в Україні буде нормальна освіта?Я вважаю, що ми повинні докорінно змінити систему освіти. Людина має займатись тим, що їй додуші,а отже самим обирати яку дисципліну вчити у школі і виші.Якщо освіта гуманітарна, то лише гуманітарні предмети, якщо технічна то технічні, і ніякого примусового навчання.Якщо людина вважатиме щось за потрібне то вивчить.Більшість предметів у вишах "здають", а не вивчають, розмінюються на непотрібні предмети "для галочки",а отже неповноцінно вивчають профільні предмети.Коли людина буде вчити те що хоче їй не буде необхідно давати хабаря, щоб здати предмет.Потрібно створити рейтинг викладачів. В залежності від того скільки студентів відвідує його лекції така й зарплатня.Студент має сам обирати викладачя у якого хоче навчатися. Така конкуренція серед викладачів дозволить побороти корупцію і значно підвищити рівень освіти. Звісно це буде нелегко, адже у нас всюди кум, дружина,коханка.Для яких спеціально створені кафедри і предмети!
Сергей _ 26.12.2009 02:15  Лінк
Коли вже нарешті наша система освіти стане такою, яка зможе дати таку освіту, котра дозволить одразу йти на роботу?
Яніс _ 24.12.2009 01:34  Лінк
Як буде із зовнішнім незалежним оцінюванням випускників шкіл (ЗНО)? Чи буде воно обовязковим? І як бути випускникам шкіл з атестатами, які отримали середню освіту ще до впровадження ЗНО?
Юрій _ 20.12.2009 21:33  Лінк
Нещодавно Міністерство освіти та науки України відмінило обовязкове вивчення студентами вищих навчальних закладів курсу політології та соціології! Чи Ви теж вважаєте, що можна досягнути європейського рівня демократії без належного рівня політичної культури населення та політичної освіти, громадянознавства? Чи не візьметесь Ви усунути це недолуге рішення?
Sasha _ 18.12.2009 00:21  Лінк
Чи потрібно громадянину України знати українську мову? Якщо так то для чого тоді друга державна мова?
Роман _ 17.12.2009 15:10  Лінк
Чи вважаєте Ви за потрібне продовжити впровадження Булонської системи навчання?
Hanna _ 17.12.2009 10:14  Лінк
Провідні країни світу створили десятки програм по перекачці мізків і відповідно нові технології, відкриття, що відбулися у них, приносять їм прибутки та є фундементом інноваційної економіки. Більшість наших науковців працюють на розвиток інших держав, бо тут вони нікому непотрібні. Може варто людей із рівнем інтелекту вище 120 не випускати із країни і забезпечити їм тут достойні умови ? Хай чиновники пересядуть із представницьких мерседесів, а кошти підуть на наукові розробки, дослідницькі інститути ? ЩО МАЙБУТНІЙ ПРЕЗИДЕНТ ЗРОБИТЬ, ЩОБ В УКРАЇНУ ПРИЇЗДЖАЛИ ПРАЦЮВАТИ НАУКОЦІ, ЩОБ ВІДРОДИТИ НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ І ЗУПИНИТИ ВТЕЧУ МІЗКІВ? КОНКРЕТНІ КРОКИ ( А НЕ ДОВГЕ ЛЯ-ЛЯ-ЛЯ)
Hanna _ 16.12.2009 13:19  Лінк
Як долатимете корупцію у ВАК ?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми