Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Економіка
bodjo _ 16.12.2009 01:54  Лінк
Чому вищі посадові особи у службових цілях не користуються автомобілями вітчизняного виробництва?
Володимир _ 04.03.2010 02:43  Лінк
Мене звуть Володимир Горячев, я хотів би щоб ви відповіли на моє запитання, суть така:
До кризи я працював в компанії-лідері в своїй галузі, але мене звільнили (хоча з директором ми ще не раз зустрілися в суді) і тепер я вимушений щодня ходити по заводу з контейнером і збирати до нього всі браковані деталі, які бачу. Приходячи додому я хочу відпочити, але не можу, тому що мене чекають голодні діти - грошей ледь вистачає на те щоб прогодувати сім'ю. У січні 2008 року сталося жахливе - мого батька раптово збив фургон. Якби не дорога операція, заради якої над довелося продати квартиру - він став би безногий. Тепер ми змушені жити у батьків дружини в однокімнатній квартирі. Хіба для цього я закінчував кращий технічний вуз Києва?
Скільки ще у нас в країні буде коїтися такий жах с рівнем життя та державною медициною? Чому всі гроші йдуть в гаманець депутатів та їх жадібних дітей? Чи буде це неподобство тривати при вашій владі?
Дайте відповідь, я вже два роки чекаю на таку конференцію.
Наталья _ 21.12.2009 16:15  Лінк
1. Когда будет введена декларция расходов, а не доходов?
2. Когда будет введен налог на недвижимость?
3. Когда будет выведена заработная плата из тени (из конвертов), путем введения минимальной заработной платы в государственный класификатор професий ДК 003-95 для каждой прфессии - всего лишь добавить один столбец?
John Doe _ 17.12.2009 02:28  Лінк
Сколько нам (простым людям) необходимо Вам заплатить, чтобы Вы вместе со всеми депутатами ВР, министрами, навсегда уехали за границу и не мешали Украине нормально развиваться?
Roman _ 07.02.2010 18:53  Лінк
Шановний президент! Чи будуть вами прийняті відповідні рішення щодо обмеження максимальної зарплатні з надбавками для держчиновників. Такого немає ні в одній країні, щоб звичайна людина отримувала зарплату 12000 гривень на рік, а голова Нацбанку, наприклад, 1 млн. 500 тис. грн. в місяць. Це нацбанк у нас комерційна установа?
torens _ 08.02.2010 21:09  Лінк
Уважаемый президент! В цивилизованных странах доля зарплаты в себестоимисти продукции составляет около 60%, в Украине - 6-8 %, при том, что предприятия экспортеры (в основновном частные) продают свою продукцию по международным ценам, а зарплату своим работникам платят на уровне рабского подаяния. Когда закончится это скотоподобное существование нашего народа? Когда вы начнете уважать СВОЮ СТРАНУ и СВОЙ НАРОД? Только ответить прошу кокретно, двумя предложениями.
химера _ 19.12.2009 14:21  Лінк
Коли ЮВТ в 2005р стала прем"єром, то перше що зробила почала "боротьбу" з корупцією - підняла собі, депутатам та чиновникам зарплату та пенсії мабуть в 6разів більші ніж при Кучмі , щоб НЕ брали хабарів! (в результаті зайняли почесне 1місце в європі по корупції)
Як зараз будете боротись ? в скільки разів підвищете зарплатню СВОЇМ?
І ще питання... Бувші депутати отримують пенсії самі знаєте які! (не 640грн) і кожного року їм же положено МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА в великих сумах, що дорівнюють річній зарплаті пересічного українця або 24 пенсіям трударя.
Чому ?людям з доходами біологічного рівня НЕ положено ніякої допомоги, тільки прожитковий мінімум встановлений тими ж депутатами( котрі разом з бідним Стельмахом просять з держ.бютжету матеріальну допомогу щоб купити черговий Мерседес ( марку запитайте у Стельмаха) ВАМ НЕ СОРОМНО???
Tigra.UA _ 17.12.2009 13:45  Лінк
Ваши первые 5 решений (в т.ч. и "непопулярных") для приведения украинской экономики к цивилизованным стандартам?
Володимир _ 01.01.2010 20:32  Лінк
Шановний Президенте, чи згідні Ви з твердженням, що саме Ви, як Гарант Конституції, повинні виступити ініціатором заміни ПДВ відносно незначним податком з обороту, бо за рівнем ставки та особливостями адміністрування ПДВ є для України непосильним, надто дорогим і криміналізованим податком на споживання, який забезпечує перерозподіл коштів десятків мільйонів споживачів на користь кількох сотень експортерів, і крім того, - дуже брехливим, оскільки його платником законодавчо визначено не того, хто його сплачує зі своєї кишені, а того, хто вносить його до бюджету (тобто посередника), а фактичний платник про нього переважно і не здогадується (зокрема - пенсіонери, про яких так "слізно" "піклується" "держава": купуючи хліб, молоко, одяг, ліки, комунальні послуги тощо, вони його й оплачують), чим порушуються конституційні права громадян на усвідомлене сплачування податків, щоб мати змогу усвідомлено ж і вимагати від державних чиновників належного використання їх коштів, як платників податків?
Володимир _ 07.01.2010 18:25  Лінк
Пане Президенте!
За злочини у банк1вськ1й сфер1 Укра1ни не покарано жодного злочинця.
Чи будете Ви 1н1ц1ювати:
1) В1дкриття та доведення до суду крим1нальних справ Генпрокуратурою по вс1х "пропажах" м1льярд1в гривень з комерц1йних банк1в,перш за все з Укрпромбанку,Надрабанку?
2) Опубл1кування повних списк1в (персонал1й) власник1в та кер1вник1в комерц1йних банк1в, у яких НБУ змушений був ввести тимчасов1 адм1н1страц11?
Олександр _ 08.02.2010 19:23  Лінк
Чи можете ви гарантувати та у який строк прийняття Верховною Радою України:
(1) податкового кодексу, в т.ч. введення податку з нерухомості (з площі понад 100-150 кв.м.);
(2) закону щодо декларування всіми державними чиновниками своїх витрат та членів свої родин;
(3) зміни порядку адміністрування ПДВ з метою його беспосередньої сплати до бюджету з "касового апарату"?

Дякую...
Andrewsko _ 02.02.2010 09:47  Лінк
Скажіть будь ласка, для чого ми повинні при купівлі товару платити ще +20% ПДВ??? що це за податок, кому його платити і за що? Так ціна товару це собівартість, відшкодування валових витрат виробництва і т.д., а для чого ще накрутки робити і ще раз платити ПДВ???
Олексій _ 05.02.2010 22:32  Лінк
Ви є президентом найбільшої європейської країни, люди в якій живуть найбідніші за всіх у Європі. Що ви скажете за рік свого правління людям, які, обравши Вас знову помилились у виборі?
Олександр _ 25.12.2009 11:43  Лінк
ПДВ є найбільш складним в адмініструванні і найбільш криміналізованим податком, який за умов його несвоєчасного відшкодування вкрай негативно впливає на економіку підприємств і держави в цілому.
Разом з тим доходи бюджету з цього податку у 2008 році склали 92 млрд. грн., а населенням придбано товарів та послуг на 685,6 млрд грн.,
Таким чином, якби цей податок був у вигляді податку з продажів товарів та послуг за існуючою ставкою лише неселенню, без навантаження ним підприємств, до бюджету надійшло б 114 млрд. грн., якби усім кінцевим споживачам - ставка могла б бути значно меншою.
Тобто існуюча схема адміністрування з економічної точки зору є безглуздою, але жоден уряд не намагається її змінити.

Чи збирається це зробити новий президент?
Технолог _ 09.01.2010 06:39  Лінк
При Союзе в управленцах всегда были очень умные люди и организаторы!Сейчас бандюки и картежники.Почему Вы боитесь приглашать толковых людей?
liudmyla _ 02.02.2010 14:42  Лінк
Чи плануєте Ви користуватись американською системою розміщення в Інтернеті всього комплексу Ваших передвиборчих обіцянок з подальшим їх моніторингом виборцями та фахівцями і детальними висповками стосовно виконання?
Павел _ 02.02.2010 09:40  Лінк
Когда наконец мы избавимся от льготников, которых из года в год становиться больше, может все должны все-таки за все платить? может стоит выделять конкретную адресную помощь? если деньги им не дошли то найти виновного не так сложно будет.
Ruslan _ 08.02.2010 01:06  Лінк
Шановний Пане Президент !
На Вас покладається велика надія на зміни,які потрібно негайно проводити в державі.
Практично у всіх сферах потрібні реформи.Слідкуючи за Вашою біографією,Ви піднялися з колін,пройшли довгий шлях і стали Президентом України.
Вашому прикладі повинні слідувати всі хто сьгодні ще не стратив надію,Ви повинні виступити перед народом і дати їм надію словами:Я ЗМІГ І ВИ ЗМОЖИТИ,УКРАЇНСьКА МРІЯ МОЖЛИВА.
Чи готові ви дати людям,(в США говорять American Dreams)Українську Мрію?
Чи готові ви дати війну нашим дорогам?
Зробіть спеціальний фонд (Дороги Украіни)
Громадяни Украіни сплачують візові збори до більшості країн,ми не вимагаємо візи,але оплата на кордоні теж повинна бути.Гроші можна взяти з всіх туристів хто приїзжає в Украіну.Адже в минулому році в Україну вїхало 23 міліона людей,помножти на $50,00 і ми маємо понад міліард доларів
Ці кошти спрямувати на будівницство доріг.
Для державного правління потрібні професійні менеджери.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми