Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Економіка
Арсеній _ 09.02.2010 20:25  Лінк
Шановний президенте.

Як ви розумієте сутність сучасних грошей?

Чи вважаєте ви за можливе здійснити в Україні реформу в кредитно-фінансовій сфері, яка могла би стати взірцем для подальшого її впровадження для масштабах світу?

Яку концепцію ви запропонували би для впровадження?
yuliashka _ 09.02.2010 18:39  Лінк
1.Кого Вы собрались предлагать главой Нац.банка? Не являются ли ваш претендент соратником Ющенко?
2.Планируете ли Вы удерживать курс гривни за счет продажи $ из ЗВР?
3.Планируете ли Вы реформировать банковскую систему?
4.Где Вы найдете $11 млрд. для капитализации Укр.банков?
5.Не переведете ли Вы законодательно валютные депозиты в гривневые по низкому курсу,напр. $1=6грн?
6.Почему %% по кредитам и депозитам в гривне в 2 раза выше,чем в валюте?
7.Какую процентную ставку Вы сделает по кредитам и депозитам?
8.Какая предельная доля иностранного капитала будет в банковской системе?
Сергій _ 09.02.2010 15:46  Лінк
1. Які податки будуть скасовані?
2. Які контролюючі органи позбавлять права перевірок суб"єктів господарювання?
3. Які видатки на утримання держ. апарату буде скорочено?
torens _ 08.02.2010 21:09  Лінк
Уважаемый президент! В цивилизованных странах доля зарплаты в себестоимисти продукции составляет около 60%, в Украине - 6-8 %, при том, что предприятия экспортеры (в основновном частные) продают свою продукцию по международным ценам, а зарплату своим работникам платят на уровне рабского подаяния. Когда закончится это скотоподобное существование нашего народа? Когда вы начнете уважать СВОЮ СТРАНУ и СВОЙ НАРОД? Только ответить прошу кокретно, двумя предложениями.
Олександр _ 08.02.2010 19:23  Лінк
Чи можете ви гарантувати та у який строк прийняття Верховною Радою України:
(1) податкового кодексу, в т.ч. введення податку з нерухомості (з площі понад 100-150 кв.м.);
(2) закону щодо декларування всіми державними чиновниками своїх витрат та членів свої родин;
(3) зміни порядку адміністрування ПДВ з метою його беспосередньої сплати до бюджету з "касового апарату"?

Дякую...
Саша _ 08.02.2010 12:34  Лінк
Скільки Вам потрібно дати грошей щоб Ви НАЗАВЖДИ залишили країну???
Ruslan _ 08.02.2010 01:06  Лінк
Шановний Пане Президент !
На Вас покладається велика надія на зміни,які потрібно негайно проводити в державі.
Практично у всіх сферах потрібні реформи.Слідкуючи за Вашою біографією,Ви піднялися з колін,пройшли довгий шлях і стали Президентом України.
Вашому прикладі повинні слідувати всі хто сьгодні ще не стратив надію,Ви повинні виступити перед народом і дати їм надію словами:Я ЗМІГ І ВИ ЗМОЖИТИ,УКРАЇНСьКА МРІЯ МОЖЛИВА.
Чи готові ви дати людям,(в США говорять American Dreams)Українську Мрію?
Чи готові ви дати війну нашим дорогам?
Зробіть спеціальний фонд (Дороги Украіни)
Громадяни Украіни сплачують візові збори до більшості країн,ми не вимагаємо візи,але оплата на кордоні теж повинна бути.Гроші можна взяти з всіх туристів хто приїзжає в Украіну.Адже в минулому році в Україну вїхало 23 міліона людей,помножти на $50,00 і ми маємо понад міліард доларів
Ці кошти спрямувати на будівницство доріг.
Для державного правління потрібні професійні менеджери.
Ruslan _ 08.02.2010 00:45  Лінк
Шановний Пане Президент !
У вас не має відповідньої кількості керівників,які знають, що робити,бачать реформи після яких буде результат.Адже вища освіта це ще не результат успіху.Адже є приклад західних країн де кирівники не мають вищої освіти успішні менеджери.Для державного правління потрібні професійні менеджери.Вимога обовязкового диплому про вищу освіту для державного кирівника,це ще один крок корупції.
Україні не потрібно придумувати ,тратити час на якісь нові правила чи закони,потрібно просто скопіювати досвід і закони Канади чи США.Там все працює і всі живуть в добробуті.Говорю так тому ,що прожив в Канаді понад 20 років.
Чи готові ви дати людям,(в США говорять American Dreams)Українську Мрію?
Чи Ви ,як президент готові Ви публічно взяти на себе відповідальність за премієра,економіку,порядок в державі,реформи,добробут і т.д.............?
Чи готові Ви робити ротацію кадрів не за політичними поглядами,а за професійністю?
Чи готові Ви до зміни закону про вибори до парламент
Roman _ 07.02.2010 18:53  Лінк
Шановний президент! Чи будуть вами прийняті відповідні рішення щодо обмеження максимальної зарплатні з надбавками для держчиновників. Такого немає ні в одній країні, щоб звичайна людина отримувала зарплату 12000 гривень на рік, а голова Нацбанку, наприклад, 1 млн. 500 тис. грн. в місяць. Це нацбанк у нас комерційна установа?
Олексій _ 05.02.2010 22:32  Лінк
Ви є президентом найбільшої європейської країни, люди в якій живуть найбідніші за всіх у Європі. Що ви скажете за рік свого правління людям, які, обравши Вас знову помилились у виборі?
Александр _ 04.02.2010 18:51  Лінк
Не порали хотя бы пару лет поработать на благо страны и экономики товарищ президент????
uzhorod _ 04.02.2010 15:34  Лінк
Прошу назвати принципи і критерії,за якими Ви набирали Вашу команду. Прошу назвати поіменно всіх -напр. міністр юстиції такий-то, придатний на дану посаду завдяки таким-то якостям і характеристикам ... .

Дякую !
Олег _ 04.02.2010 13:03  Лінк
Почему Украина постоянно берёт милиардные займы у международных организаций?
чем иностранные деньги лучше украинских?

Почему мы не можем печатать свои деньги кредитуя производство и потребительский спрос не спрашивая на то разрешение у международных валюттных организаций? таким образом мы и наши дети никогда не будут должны жизни свои тратить на возвращение долгов чужим заморским детям сегодняшних кредиторов.
Вова _ 04.02.2010 09:11  Лінк
Що ви зробите після виборів - будете намагатись виконати хоч частину своїх популістських передвиборчих зобов'язань із соціальних виплат (увімкнувши станок), чи подбаєте трохи про платіжний баланс, зниження дефіциту бюджету ?
Володимир _ 03.02.2010 23:12  Лінк
Шановний пане Президенте настав час піднімати з повної розрухи Велику незалежну Україну,на сьогодні не виконуються Конституція України,Закони України повне безвладдя в Україні. Ні одна державна структура не прцює в інтересах народу України ,Україна єдина м ногонаціональна держава всі хочуть працювати, утримувати свої родини в хорошому матеріальному стані,безробіття на Україні повне . Ми Вас підтримаємо з повагою громадянин України.
Тимошенко _ 03.02.2010 13:50  Лінк
Чи є у Вас чіткий механізм переходу від "фінансування" державних цільових програм до використання зрозумілих і прийнятних для бізнесу у всьому світі інструментів інвестування (в тому числі державних коштів) у ті чи інші проекти (з розрахунком рентабильності та ефективності використання коштів)?
Наталля _ 02.02.2010 21:36  Лінк
Чому в адміністрації Президента на містах (районах, області) такі мізерні заробітні плати, вони нижче ніж у вчителів та врачів
liudmyla _ 02.02.2010 14:42  Лінк
Чи плануєте Ви користуватись американською системою розміщення в Інтернеті всього комплексу Ваших передвиборчих обіцянок з подальшим їх моніторингом виборцями та фахівцями і детальними висповками стосовно виконання?
Жанна _ 02.02.2010 10:52  Лінк
Как Вы относитесь к закону о запрете игорного бизнеса Не считаете ли Вы что он нарушил права предпринемателей и добился ли он результата Веди сегодня игровые заведения работают подпольно Это порождает коррупцию Бюджет не получает налоги а те кто продолжает играть в них - теперь абсолютно не защищены
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми