Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Економіка
mixa139 _ 13.01.2010 09:38  Лінк
Пані(е) президент.Мені здається,що стабілізація гривні до рівня літа 2008 року,вирішить дуже багато економічних проблем.Коли долар буде по 5 гривень?Відповідати по суті!!!
Ігор _ 12.01.2010 19:26  Лінк
Шановний Президент, можливо беручи кредити варто їх використовувати на будівництво нових заводів, на впровадження сучасних технологій, в нас є науковці здатні їх розробити і впровадити і тоді ми будемо мати престиж у світі, а не споживачем низькосортних товарів з Китаю? Руйнуються величезні потужності які свого часу розхапали перші і другі секретарі обкомів і райкомів, може пора в них спитати що вони зробили для України і звідки все це взяли? Може пора спитати в керівника наприклад, АВТОЗАЗУ чому його лобісти заставляють нас їздити по 15 років на Lanos-ах, неринкові закони про всілякі мита? А таких маса? Оборонний комплекс і так можна довго перераховувати.
Stebnyk _ 10.01.2010 22:19  Лінк
Шановний п. Презеденте! Вітаю Вас з обранням, і з унікальною можливістю розвернути ходу нашої держави до щасливого майбутнього. Головним фактором щасливого майбутнього є умови життя нашого народу. Головне завдання влади є створення і забезпечення умов для всіх хто живе в державі, і чим кращі умови життя, тим більша буде віддача народу державі. Умовами для наповнення бюджету є сплата податків всіма субєктами господарювання. Треба зробити так, щоб субєкти самі були зацікавлені показати свої доходи і це можна зробити за рахунок ПДВ. Потрібно дозволити субєктам господарювання списувати на затрати всі матеріальні цінності, які покращують умови роботи, і збільшують ефективність підприємства. Один в одного почне вимагати документи з ПДВ. Податок на прибуток потрібно нараховувати раз на рік, якщо це невелика фірма і відповідно раз в квартал і раз на місяць якщо підприємства обертають сотнями мільйонів і міліардами. Підприємства самі вийдуть з тіні і покажуть обороти. За Вами контроль...
Федор _ 09.01.2010 12:55  Лінк
Сможет ли народ Украины от Вас узнать, как расходовались кредиты МВФ ,а также, куда потрачены денежные средства от продажи "Криворожстали" и самое главное, А кто ответит, если допущены злоупотребление. Спасибо.
Технолог _ 09.01.2010 06:39  Лінк
При Союзе в управленцах всегда были очень умные люди и организаторы!Сейчас бандюки и картежники.Почему Вы боитесь приглашать толковых людей?
Володимир _ 08.01.2010 11:58  Лінк
Пане Президенте,
Для докорінного покращання ситуації в економіці України, необхідно будо ще 18 років тому розпочинати структурні реформи в галузях народного господарства. Але такі структурні зміни можливо провести лише за умови модернізації та технічного переоснащення української промисловості за рахунок інвестицій (як внутрішніх так і зовнішніх). Питання таке.
Чи знаєте ви що потрібно зробити, щоб наші підприємства були "восприимчивими" (рос) до впровадження у виробництво наукових досягнень та нових технічних розробок. Щоб керівники та власники підприємств самі, без спонукань, шукали та впроваджували у виробництво кращі вітчизняні та зарубіжні технології та обладнання, в тому числі на умовах лізингу?Чи зможете ви відлучити фіскальні відомства до підготовки законодавства для стимулювання у керівників та власників підприємств таких намагань, та усунення створених нашими фіскалами законодавчих та бюрократичних перешкод для технічного переоснащення українських підприємств.
Володимир _ 07.01.2010 18:25  Лінк
Пане Президенте!
За злочини у банк1вськ1й сфер1 Укра1ни не покарано жодного злочинця.
Чи будете Ви 1н1ц1ювати:
1) В1дкриття та доведення до суду крим1нальних справ Генпрокуратурою по вс1х "пропажах" м1льярд1в гривень з комерц1йних банк1в,перш за все з Укрпромбанку,Надрабанку?
2) Опубл1кування повних списк1в (персонал1й) власник1в та кер1вник1в комерц1йних банк1в, у яких НБУ змушений був ввести тимчасов1 адм1н1страц11?
Олександр _ 05.01.2010 20:48  Лінк
Буде новообраний президент ініціювати прийняття закону про податок на багатство (нерухомість,
землю, дорогі авто, яхти, літаки і т.п.)? Такий закон існує в інших країнах. Заперечення, що закон
навантажить бідних додатково, безпідставне. Податок має бути дуже диференційованим. Бідні
не мають платити зовсім.
Олександр _ 05.01.2010 08:21  Лінк
Чи може бути успішною в економічному та інших сенсах країна, якщо особи, які безпосередньо забезпечують виконання функцій держави, а саме вчителі, лікарі, спеціалісти державних установ, молодші офіцери тощо отримують заробітну плату, яка ненабагато перевищує прожитковий мінімум, і така ситуація не змінюється роками, тобто є державною політикою?
Дмитрий _ 04.01.2010 10:32  Лінк
Уважаемый господин президент!
Помогите решить математическую задачу:
Дано:
Ипотечный кредит в долларах, до кризиса платеж составлял 60% зарплаты.
Доллар вырос в 1,6 раз (с 5 грн до 8 грн)
Зарплата снизилась в 3 раза (нет премий, бонусов и выполнения планов)
Вопрос: что делать, если в 2010 году курс доллара вырастет в 1,6 раза (до 12,5 грн)?
Симонов Виктор Сергеевич _ 03.01.2010 23:56  Лінк
Зачем Украина закупает газ для промышленных предприятий.Задача государства обеспечить население ,комунальные службы, а предприятия Ахметова ,Коломойского и других ,а особенно росийских собственников, пусть обеспечивают хозяева по цене о которой договорятся. Тогда не нужно идти на большие уступки по транзиту,все время искать деньги на проплаты за газ, а если и нужно то это деньги населению ,а не в прибыль олигархам.
И еще вопрос. Почему моя жена, как идругие врачи, которые учились 7 лет имеют высшую врачебную катагорию,стаж 30 лет зарабатывают еле-еле да и то не все 1500 гр? Это позор.
Ingvar1 _ 03.01.2010 16:59  Лінк
Чи надалі влада буде перераховувати і ділити копійки з кишень простих людей і дрібних підриємців, чи не можна встановити ліміт річного доходу на одну особу (5000$) з якого не беруться жодні податки і збори, а влада дякуватиме людям за те що вони не вимагають соціальної допомоги ?
Роман _ 03.01.2010 01:24  Лінк
В лоббировании каких законов заинтересованы ваши спонсоры?
Петрович _ 02.01.2010 16:09  Лінк
Пане Президент,Ви здатни обеднати, заставити, попросити, умовити всих: бизнес, опозицию,олигархив, тиньову економику, бандитов всього 2-3 роки попрацювати на Украину на народ. Без сумниву зацвите и Украина и люди и Вам гарантована слидуюча каденция.
Володимир _ 01.01.2010 20:32  Лінк
Шановний Президенте, чи згідні Ви з твердженням, що саме Ви, як Гарант Конституції, повинні виступити ініціатором заміни ПДВ відносно незначним податком з обороту, бо за рівнем ставки та особливостями адміністрування ПДВ є для України непосильним, надто дорогим і криміналізованим податком на споживання, який забезпечує перерозподіл коштів десятків мільйонів споживачів на користь кількох сотень експортерів, і крім того, - дуже брехливим, оскільки його платником законодавчо визначено не того, хто його сплачує зі своєї кишені, а того, хто вносить його до бюджету (тобто посередника), а фактичний платник про нього переважно і не здогадується (зокрема - пенсіонери, про яких так "слізно" "піклується" "держава": купуючи хліб, молоко, одяг, ліки, комунальні послуги тощо, вони його й оплачують), чим порушуються конституційні права громадян на усвідомлене сплачування податків, щоб мати змогу усвідомлено ж і вимагати від державних чиновників належного використання їх коштів, як платників податків?
Петро _ 01.01.2010 18:04  Лінк
Протягом 2008 року із кварталу в квартал збільшувалось від'ємне сальдо зовнішньо-торгівельної діяльності. В третьому кварталі від'ємне сальдо зросло найбільше і в той час відбулася ревальвація гривні.
Кредити видавали в основному валютні. ХІБА ЦЕ НЕ БУЛА ПАСТКА ДЛЯ НАШОГО ПІДПРИЄМЦЯ і СПОЖИВАЧА. Де були наші теперішні кандидати? ЧОМУ НЕ ВИЙШЛИ В ЕФІР З ВІДПОВІДНИМИ ЗВЕРНЕННЯМИ ТА ЗАЯВАМИ. Невже видача валютних кредитів і від'ємне сальдо торгівельного балансу не стали причиною великих проблем ...???
Олександр _ 31.12.2009 12:03  Лінк
Свого часу, начебто з метою виведення зарплат з тіні, була запроваджена пропорційна система оподаткування доходів фізичних осіб у розмірі спочатку 13, а потім 15 процентів доходу. Проте, за оцінками експертів, обсяг тіньової економіки досяг 55-60 проц., а доходи від цього податку хоч і дещо зросли, але в 2008 році склали лише 15,4 % надходжень зведеного бюджету.

Основна причина – високе навантаження на ФЗП, перш за все відрахуваннями в ПФ. Зменшення податкового навантаження на підприємства за рахунок збільшення надходжень від фізичних осіб – це неминучий шлях для побудови ефективної економіки.
Наприклад, в Германії це основна стаття доходу, яка становить близько 40 % надходжень, при тому що в цій країні оподаткування проводиться за прогресивною шкалою з максимумов у 55 проц., а відрахування в ПФ розподіляються приблизно порівну.

Чи збирається новий президент в цьому питанні йти шляхом розвинених країн, або й надалі шукати власний шлях, який, як свідчить досвід, веде в нікуди?
Володимир _ 30.12.2009 21:42  Лінк
Шановний пане Президенте, чи не вбачаєте Ви порушення конституційних прав громадян України у тому способі формування солідарної системи Пенсійного фонду, коли не сам громадянин, а його роботодавець нараховує і сплачує внески в розмірі 1/3 від зарплати громадянина і при цьому завжди зберігається вірогідність того, що громадянин до пенсії не доживе (а згідно досліджень НАНУ до пенсії не доживуть 60% 20-літніх українців) або не довго нею покористується і його правонаступники до вказаних коштів жодного відношення не мають, а тому родини втрачають ці кошти безповоротно? Практично під цей ризик підпадає 1/4 періоду трудової активності громадян, а точніше - засновників родин (а це, щонайменше, двоє осіб на родину) і це є способом упокорення нації через беззастережне вилучення інвестиційного ресурсу родин, який призначений слугувати їх фінансовому розвитку і в такий спосіб, з одного боку, служити джерелом збагачення родин, а з другого, - справжнім пенсійним фондом для їх засновників.
дон _ 29.12.2009 08:23  Лінк
Что Вы собираетесь предпринять в вопросе возвращения имущества и уплаты налогов из ОФФШОРОВ?
Олена _ 28.12.2009 19:00  Лінк
Шановний Президенте, хочеться все ж таки дізнатися, коли відбудеться хоча б часткове зниження цін на продукти харчування? Що робити, коли елементарно із сьогоденною заробітною платою ледве вистачає розрахуватися з комунальними послугами, що ж там казати про те, щоб поїсти...
з Повагою... дякую за відповідь
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми