Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Демократія і свобода слова
Жидоляхомоскальскийхохлобелорус _ 25.12.2009 01:23  Лінк
а вы официально поделите страну на Запад и Восток? я думаю первое время можно без колючей проволки обойтись
Микола _ 24.12.2009 17:49  Лінк
Я вважаю, що для того щоб кардинально змінити усе в країні до кращого потрібна лише одна реформа, це реформа суду. Якщо Судді будуть вибиратись на якийсь строк людьми місцево і для місцевих, таким чином ставши народним і людським, а не призначатись тими кого вони мали б давно вже розстріляти, то у чиновників, олігархів, депутатів та іншої наволочі не буде жодного шансу.

А як ви вважаєте?
Таксобі _ 24.12.2009 17:21  Лінк
Чи матимете ви мужність навічно поховати в українців міф про "доброго царя", відчуття стада, яке без пастуха нінащо не здатне і, виховати в них розуміння того, що крім них самих, об'єднаних в громадські організації, їхні інтереси ніхто відстоювати не буде?
Leprechaun _ 24.12.2009 11:18  Лінк
Чому народ обравши свого мера,депутата, Президента,суддю,прокурора не може його відкликати?А той, хто має достатньо грошей може ухилятися від законів України та проводити ротацію владних кабінетів(депутатів, суддів, прокурорів)
Демократія - це народовладдя чи влада грошей?
ігор _ 22.12.2009 19:48  Лінк
Президентом України може бути обраний громадянин України,
який досяг тридцяти п'яти років, має право голосу, проживає в
Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та
володіє державною мовою
Чи не вважаєте Ви, що є багато людей які значно краще керували б країною, проте єдина проблема, що у них немає 2 млн. грн., на заставу, а у Вас є (чесно зароблені)?
Що зробите Ви, щоб я мав можливість заробити ці кошти чесно у своїй країні, та зміг балотуватись на посаду Президента , як це гарантує мені Конституція .
Ярослав_D _ 22.12.2009 14:37  Лінк
Усі МИ у більшій чи меншій мірі причетні до державної політики (виконавча недисциплінованість присутня на кожному щаблі державної \ місцевої влади чи просто у колективах підприємств, організації – це МИ її складова, тому пророцтво Шевченка щодо появи в Україні власного Вашингтона з новим і праведним законом залишається лише поетичною метафорою…Будуємо демократію чи демоНкратію?
Яким чином можна з українця зробити самодисциплінованого, самоорганізованого громадянина, здатного до самоконтролю працівника – будівничого держави Україна? Президенти-то змінюються, а МИ залишимося такими які вже є.
Мудрість і майстерність справжнього керівника полягає в тому, щоб з "недосконалих" людей створити "досконалу" організацію (державу). Ви на це здатні?
Андрій _ 22.12.2009 14:15  Лінк
Шановні кандидати !
Ви самі вірите в те, що вдовбуєте народу?
А насправді - "з’їв з ікрою бутерброт, одразу ж думка - як народ"?
P&O _ 21.12.2009 20:57  Лінк
Питаю заздалегідь. Чи плануєте Ви йти на третій термін? Чи може Ви розмірковуєте про пост прем'єра після другої каденції? Чи можете ви за якихось обставин змінити свої плани відносно цього питання?
Евгений _ 21.12.2009 17:35  Лінк
Господин Президент, готовы ли Вы быть честным перед народом Украины?
muslim09 _ 21.12.2009 16:17  Лінк
Як Ви вважаєте,яким чином виборці можуть сприяти на зняття повноважень з депутатів ВР,президента ? В разі невиконання обіцянок,в разі недовіри,розчарувань,через який термін і що може зробити народ,аби звільнити посадову особу?
Андрій _ 21.12.2009 13:45  Лінк
Враховуючи розчарованість людей у "демократії" (певно найгірша з форм устрою держави) як такій, чи можливе повернення до природної нашій нації монархії з сильним лідером на чолі, щоб всю відповідальність він ніс персонально і була можливість спитати з нього за негативні явища в державобудуванні?

Дякую за відповідь!
alfrag _ 20.12.2009 17:40  Лінк
Всем понятно, что основой демократического устройства является принцип ответственности власти перед избирателем.
Готовы ли вы в первый год своего правления внести на рассмотрение законы, вводящие процедуру отзыва депутатов любого уровня?
Шева _ 18.12.2009 16:01  Лінк
Навіщо Ви стали Президентом?
Chubaka _ 18.12.2009 02:05  Лінк
Шановний Президенте! Ми всі віримо у вас, але всяке буває, і може статися так, що ви перекинетеся на інший бік сили (як ваш багатообіцяючий попередник). Хочу запитати вас, як ми зможемо визначити коли це станеться, і яке суворе покарання за це, ви хочете собі обрати?
Chubaka _ 18.12.2009 01:49  Лінк
Будь-ласка, поверність СІМПСОНІВ, та розженіть, нарешті, це лицемірне і брехливе табачникове створіння під назвою "комісія з питань моралі"!
sds _ 18.12.2009 00:50  Лінк
Чи готові ви до імпічменту?
Онаній _ 17.12.2009 20:52  Лінк
Чи підтримуєте ви закон 404 щодо Інтернет-свободи?
Шашкін Валерій _ 17.12.2009 16:44  Лінк
Я знаю, що на це питання не відповість щиро жоден з кандидатів в Президенти, але все-таки задам його – і перш за все С.Тігипко.
Президент України – зовсім не та посада, яка може кардинально вирішити проблеми людей і суспільства в цілому. Така конституція . Проте ситуація в країні вже необратима і лише рішучими діями можна щось змінити. Народ чекає рішучості від нового Президента і підтримає його. У людях вже давно дозріла потреба в «сильній руці», яка хоч би почне ламати ідіотизм наший властної верхівки.
Сьогодні всі моляться на конституцію. Але в суспільстві є те, що вище за Конституцію – це право людини на життя і право людини на власність. Сьогодні правляча верхівка наймерзеннішим чином порушує і ці права людей.
Питання: Чи готовий кандидат в Президенти встати на захист права людини на життя, на існування і права на власність навіть якщо при цьому доведеться діяти всупереч Конституції? Чи є рішучість вийти при цьому за рамки нинішніх конституційних повноважень Президента?
Tigra.UA _ 16.12.2009 19:40  Лінк
Телеканал УТ-1, а также 99% частных телеканалов снова превратились в позор страны, теперь называющей себя демократической.
Если Вы не боитесь реальной свободы слова, то скажите, пожалуйста: в каком месяце и какого года УТ-1 будет ЗАКРЫТО и "с нуля" создано общественное телевидение с открытой финансовой отчётностью, неподконтрольное ни властям, ни оппозиции, ни олигархам; на котором не будет информации про надои, накосы и прочую героическую борьбу с ветряными мельницами? И будет ли оно вообще когда-нибудь создано - это давно обещанное общественное телевидение?
Спасибо.
Hanna _ 16.12.2009 17:32  Лінк
Чому на малазійському телебаченні сцени насильства, статевого акту і т.д. заборонені. І саме тому у них рівень кримінальності у кільканадцять разів нижчий, чим у нас. А у нас іде тотальна сексуалізація суспільсвтва, котра викривлює свідомість підлітків, формує псевдокультуру. Така квазісвобода слова країні непотрібна. Якими будуть реальні механізми відповідальності ЗМІ за "забруднення" інформаційного простору, дебілізацію суспільства ? Бо потім ЗМІ - кажуть, що вони бізнес і показують усе, що приносить гроші.. Країні такий бізнес потрібен ?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми