Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Корупція
Юрій _ 02.02.2010 03:42  Лінк
Необходимость борьбы с корупцией на таможне вопрос глобальный и не только для Украины.
Но когда прилетаешь из-за границы в Киев, и одними из первых тебя встречают сотрудники аеропорта Борисполь с вопросом "не надоли помочь" пройти таможню, понимаешь что корупция на нашей таможне переходит все границы.
Какими будут Ваши первые шаги по борьбе с корупцией на таможне, особенно в международных аеропортах, которые являются лицом страны ?
Сергій _ 01.02.2010 17:00  Лінк
Як будете захищати від рокрадань державні авіапідприємства, чи будуть покарані злодії та повернуті розкрадені майно та кошти, а також, яким чином будуть гарантовані права виборних членів профспілок від незаконних звільнень?
Що БЮТ, що "регіонали", - це розкрадання державного майна, брехня і демагогія. Одна шайка. Після Рудьковського і Вінського Державне авіапідприємство "Львівські аівіалінії" розікрали на більш 50 млн. грн. КРУ вимушена була визнати розкрадань більше 16 млн.грн. за 1.5 роки з 01.01.2008р. Керувати авіапідприємством призначають аферистів без освіти та обов'язкових конкурсів для керівників держпідприємств.
Виник конфлікт інтересів, мстять: разом з продажними суддями та прокуратурою розправляються з Вільною профспілкою ІТП ДАП "Львівські авіалінії", бо заважає красти. Звільнені з роботи всі виборні члени профспілки...
Нікіта _ 01.02.2010 16:41  Лінк
Скажіть будь ласка ,чи буде сидіте за гратами мер Севастополя Сергій Куніцин?
Владимир _ 01.02.2010 08:37  Лінк
Собираетесь ли вы отозвать все даные гарантии бывшим Президентам, т.е. поставить "бывших" на один уровень потребностей и ответственности перед законом с народом? Если по Конституции все равны, то почему мы должны создавать касту неприкасаемых после окончания срока их работы по найму. Будет ли притянут к ответственности Кучма за способствование разгулу криминала во время "прихватизации" государственного имущества? Что в этом его прямая вина, нет сомнений.
юра _ 31.01.2010 14:10  Лінк
Сколько человек останется на собрании членов Вашей партии\блока\фракции после того, как Вы сообщите этим людям, что они собрались не для защиты своих бизнес-интересов, а по другому поводу?
Володимир _ 30.01.2010 18:46  Лінк
Пвне Президенте,
Чи захочете Ви забезпечити очищення українських законів, особливо нормативно-правових актів, що видаються КМУ, Міністерствами та відомствами, в яких, на мій погляд свідомо, "вставлено" безліч норм, що несуть в собі корупційну складову та дають можливість чиновникам всіх рівнів "вільно", на власний розсуд тлумачити іх зміст, створюючи передумови для корупції та ущемлення прав громадян? Особливо багато таких норм в нормативно-правових актах, що регулюють відносини бізнесу та держави в сфері податків, зокрема ПДВ, митниці, фінансово-банківських кредитних та валютних питань. Навіть недавно прийнятий закон про засади боротьби з корупцією теж містить норми, які будуть в першу чергу застосовуватись правоохоронними органами для імітації боротьби, а не боротися з корупцією. Для забезпечення гарної статистики, правоохоронці на підставі цих норм будуть "робити" корупціонерами простих громадян, а не високопоставлених чиновників. За висновками фахівців, так і буде з 1 квітня.
Василь _ 30.01.2010 09:39  Лінк
Не один из кандидатов не будет вести жесткою позицию в отношении корупционеров судей, прокуроров, гос. чиновников - ОСНОВНЫМ ЗЛОМ И ОПУХОЛЮ Украины.
Прокурор Черкаской области Лисовой его колега прокурор г.Умань Резник, суддя уманского суда Горячковская совершили целый ряд преступлений.
Все преступления покрываются указаными и другими чиновниками-ПОТОМУ что ДЕЙСТВУЕТ судейско-прокурорская-ментовская МАФИЯ.
Новый Президент Украины ЕСЛИ ТЫ действительно хочешь добра Украине уничтож всех взяточников в судах, прокуратуре, милиции.
Поднеми все предедущие обращения, жалобы граждан и прими самые жесткие не ординарные меры к врагам украинского народа которые НЕСУТ самый большой вред украинскому народу и государству Украины.
Если ты новый Президент не начнеш с уничтожения преступников в кабинетах гос. власти ТЕБЕ ГРОШ ЦЕНА и последующие проклятие от народа Украины.
Проверь почему на протяжении двух лет против суди Горячковская не возбуждено уголовное дело????????????????????
Володимир _ 29.01.2010 20:56  Лінк
Корупція глибоко інтегрована у наше життя. Майже усі молоді люди до 30 років віку вважають, що давати, або брати хабарі - це нормально, навіть, дають філософсько-економічні обгрунтування. Пане/пані майбутній Президенте! Ви обидва обіцяєте боротися з корупцією. Як Ви це збираєтеся робити? Хапати молодих дурників, які дають хабарі, вважаючи, що це природньо? Чи підсилати молодих дурників до старих дурнів, які за 50 доларів зроблять якийсь папірець, який не мають права робити, а потім хапати цих старих дурнів, та кидати їх за грати? Чи, може, почнете з себе, з Адміністрації Президента, з Кабінету Міністрів, з Верховної Ради? Що Ви маєте на увазі, коли говорите і пишете про боротьбу з корупцією?
superkorsar _ 26.01.2010 16:32  Лінк
Как Вы думаете не пора ли ввести смертную казнь за взятки и поднятие цен на продукты питания? Может тогда эти явления исчезнут из нашей жизни?
Юрій _ 25.01.2010 00:49  Лінк
Шановний Пані/Пане Президент !
Прийміть мої поздоровлення з нагоди обрання Вас Президентом України. У мене декілька запитань...
1.Маючи за своїми плечима величезний досвід роботи на найвищих посадах країни, маючи підтримку власної великої політсили у Верховній раді, ви не одноразово говорили про те що, депутатської недоторканості не буде, пропоную зробити референдум і спитати думку народу з цього приводу, і коли ви зробите цей перший крок у питанні подолання корупції.
2. Скільки ви витрачали грошей в місяць на передвиборчу агітацію, якщо це були гроші якихось благодійників, то чи можете ви їм превселюдно на телебаченні кожному подякувати, щоб кожен з цих людей прийшов у студію із своєю декларацією про доходи і озвучив чому саме він вам допоміг матеріально, і яка була сума.....Дуже вам дякую...
Федір Тершак _ 23.01.2010 09:59  Лінк
Чи згоден новообраний Президент періодично проходити перевірку на детекторі брехні?
Фёдор _ 22.01.2010 23:20  Лінк
когда-то наконец вы перестаните грабеть украину и станите действительно работать на благо её и её народа,всё надо вернуть государству всё то чем живут сейчас так называемые олиархи и их окружение,а поэтому страной должен править обин человек,придельно чист и безупречным прошлим и быть патриотом своей страни,а неприкрываясь речами продолжать грабить Украине нужен новый человек а его у нас нет попросите Путина пусть поуправляет украиной хотя-б годик.А всё должно вернуться государству -всё сах заводы все вы поняли кого я имею ввиду,вся промышленность как на востоке так и на западе всех олиархов к стенке всех,раду распустить пусть работают апараты сократить до минума,мвд-сократить Луценко на нары к уголовникам в камеру
Я _ 22.01.2010 18:06  Лінк
Когда вы прекратите грабить Украину.,.
народ _ 21.01.2010 19:48  Лінк
Когда закончится нашествие китайских бракованных товаров? Почему мы вынуждены покупать этот хлам и брак по европейским ценам?
Ярослав _ 21.01.2010 14:04  Лінк
Шановний(-а) пан(-і) Президент.
Скажіть будь-ласка, у вашій передвиборчій програмі більше ніж 99% брехні?

Дякую.
Ruslan _ 21.01.2010 01:46  Лінк
Шановний Пані/Пане Президент !
Прийміть мої поздоровлення з нагоди обрання Вас Президентом України.
Корупція в Украіні це норма.
Корупцію сформували державні чиновники,законодавці....
Давайти поміркуємо:державний чиновник заробляє 4000 гривнів місячно в Київі.
Чи в нього є можливість купити за чесно зароблені гроші купити 3 кімнатну квартиру,післати дітей вчитися,і т.д.........Звичайно ні.
При цінах на житло,отримання родини він змушений брати хабар.Вся система збудована за рахунок хабарів,тому і так є.
Чи можна сьогодні на зарплату прожити?
Чому в Україні такі ціни на житло,продукти,землю,як в західному світі?Що український працівник більше заробляє ніж його колега на заході?Чи в нас електроенергія дорожча?В нас корупція і бюрокрація, тому в Україні ціни західні а зарплати східні .

ЩО ВИ ЯК ПРЕЗИДЕНТ-РЕФОРМАТОР ПЛАНУЄТИ?
ЧИ Є У ВАС ПЛАНИ ПОДОЛАННЯ БЮРОКРАЦІЇ-КОРУПЦІЇ?
АДЖЕ ЗМІНИ ПРОСТО НЕОБХІДНІ УКРАЇНІ.
БЮРОКРАЦІЯ І КОРУПЦІЯ ЦЕ ЄДИНЕ,НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ІСНУВАННЯ КРАЇНИ
RUSLAN _ 20.01.2010 23:54  Лінк
Шановний Пані/Пане Президент !
Прийміть мої поздоровлення з нагоди обрання Вас Президентом України.

Про корупцію в Украиїні всі знають від малого до старого...,що хабарі беруть всі теж знають всі.
Скажіть,чи знаєти Ви когось з вашого оточення хто не бере хабарів?Тільки правду скажіть.
Якщо не беруть то чому?
Александр _ 20.01.2010 13:55  Лінк
В 1991 году Украина обрела независимость и начала построение своего государства с обмана ТЫСЯЧ ГРАЖДАН-вкладчиков Сбербанка СССР!
1)Наши отцы и деды вкладывали свои сбережения в единственный банк в государстве-Сбербанк,а государство НА ЭТИ ЖЕ ДЕНЬГИ,РУКАМИ наших отцов и дедов,СТРОИЛО ЗАВОДЫ и ФАБРИКИ, которые после 1991года за КОПЕЙКИ "продали" олигархам!
2)С Россией этот вопрос заморожен навсегда,значит это вопрос Украины.
3)Скажем прямо,у государства Украина денег не было,нет и не будет,но расплатиться надо,ибо в Евросоюз нас не пустят.Есть ДВА бесценных богатства Украины ЗЕМЛЯ,которая еще не ПРОДАЕТСЯ и не разворована ЗЕМЕЛЬНОЙ МАФИЕЙ(то один140 Га,то другой 13 Га и др.КОСМОНАВТАМИ) и АКЦИИ "украденых" ПРЕДПРИЯТИЙ.
4)Справедливо сделать перерасчет вклада 0,60руб=$1.
5)Начислить СРЕДНИЙ процент за 18 лет.
6)РАСПЛАТИТЬСЯ землей или акциями и ОСЧАСТЛИВИТЬ ТЫСЯЧИ ОБМАНУТЫХ ЛЮДЕЙ ! ! !
Решите ли СПРАВЕДЛИВО ЗТОТ ВОПРОС?!
nata_l _ 20.01.2010 11:41  Лінк
Прошу дати конкретну відповідь

Скажіть будь ласка, що особисто Ви зробити для того, чтоб всі державні діячі, депутати, держслужбовці різних ланок влади відчували та вели себе як СЛУГИ народу, а Ви - як державний . МЕНЕДЖЕР, УПРАВЛІНЕЦЬ? Чи готові Ви піди у відставку, якщо більшість виборців (наприклад, за результатами соц.опитувань) будуть сприймати Вас інакше?
Ніна _ 20.01.2010 00:35  Лінк
Чи не вважжаєте ви за корупцією, залишити на посаді МВС, що скопремонтував нашу державу за кордоном?
Чи можна буде у скорому майбутньому бачити витрачення коштів кожного міністра, премєра, президента на що та скільки витрачається?Народ в праві знати про це?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми