Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Корупція
Сергей _ 19.01.2010 17:24  Лінк
Есть ли у Вас методы борьбы с коррупцией и казнокрадством, отличные от методов прежних борцов?
С каких уровней Вы начнёте эту борьбу?
Верите Вы сами в положительный результат?
Каким будет Ваш личный пример в этой борьбе?
Спасибо за откровенность.
Сашко _ 18.01.2010 20:34  Лінк
Шановний пане(ні) президент!
Чи можна бідну країну грабувати цілих 19 років?
sotik _ 18.01.2010 18:26  Лінк
Будете ли Вы, уважать Украинский Народ....хотя-бы нимножко.
Константин _ 18.01.2010 18:01  Лінк
Уважаемый новый президент, Вы и Ваша команда будут продолжать традицию воровства в Украине?
Максим Залізняк _ 17.01.2010 19:41  Лінк
Пане гаранте Конституції, чи усвідомлюєте ви, що ваша перемога на виборах є результатом незаконних змін, внесених у ту ж таки Конституцію зкорумпованими політиками, зокрема неможливістю чесним людям потрапити до виборчого бюлетня?
Юрій _ 17.01.2010 12:14  Лінк
Як новообраний Президент боротиметься з корупційною системою Закарпаття - найбільш корумпованому краї нашої держави?
Сергій Козовник _ 17.01.2010 12:05  Лінк
Доброго здоров'я, шановний(а) пане(і) Президенте!

Всі ми, свідомі, освічені Громадяни України, знаємо, що основний наш головний біль - це величезних маштабів корупція, яка не оминула жодної сфери діяльності наших громадян.
Ця зараза переслідує нас усюди - починаючи з пологового будинку, дитсадка, школи, продуктів харчування і загального вжитку, інституту, роботи, підприємницької діяльності .... і закінчуючи місцем на кладовищі...
Ми, Громада, впевнені, що Ви, як новообраний(а) Президент країни, ставите собі за мету викорінити цю хворобу в Державі.
Скажіть, будь-ласка, що ви вже зробили за цей період в цьому напрямку і які Ваші подальші плани?Ми всі розуміємо, що швидко такі болячки не лікуються. Ви, як спеціаліст, Обранець Народу, людина, якій довірилася країна, Ви, хто не відмовився від цього важкого і неблагодатного труду, чи готові до останньої краплини крові боротись за щасливу долю Громадян?
Чи, можливо, Ви вибачитеся перед Нацією та попросите інших зробити цю справу?
Олександр _ 15.01.2010 00:45  Лінк
Що ви як президент зробите для того щоб запобігти створенню підприємницьких структур подібних до компанії Єдині Енергетичні Системи?
И.В. _ 14.01.2010 13:41  Лінк
Господин Президент!
Когда будут утверждены Законы об отмене депутатской неприкосновенности, декларировании чиновниками всех рангов в т.ч. Президентом доходов и расходов.
Из Крыма _ 14.01.2010 03:09  Лінк
Когда бандиты будут сидеть в тюрьме?
Володимир _ 13.01.2010 20:35  Лінк
Пане Президенте,
1.Чи зможе Президент ініціювати прийняття закону та запровадити систему, щоб з винних в тяганинах (в тому числі судових) чиновників та суддів всіх рівнів в обовязковому порядку солідарно стягувались суми призначених до виплати за рахунок бюджету відшкодувань українським громадянам за рішеннями Європейського Суду з прав людини?
2. Чому українські платники податків мусять сплачувати небажання та свавілля українських чиновників і суддів всіх інстанцій, через які проходять люди в боротьбі з системою за відновлення своїх конституційних прав. Сьогодні в Страсбурзі знаходиться прийнятих до розгляду більше 1000 позовних заяв від громадян України, більшість яких буде задоволена, так як ці справи розглядались в Україні з порушенням Конституції та Законів України, загально визнаних в світі прав людини. Такі висновки випливають з рішень Європейського Суду, за якими Україна (держава) змушена виплачувати значні грошові суми, а судді та чиновники продовжують займати посади.
Олег _ 13.01.2010 11:18  Лінк
Тут багато запитань про держслужбовців. Я працюю держслужбов. майже 10 років. посадовий оклад в мне 880грн. + надбавка за вислугу років + ранг+ надбавка по постанові . і всього 1250грн в місяць.Я не думаю що в лікарів вчителів менша заробітна плата. Тим більш я думаю всі знають якщо не маєш 100грн. в гаманці на прийом до лікаря не варто йти ніхто на тебе навіть не подивиться.Щоб народити дитину потрібно лікарю заплатити 400 у.є + свої медикаменти. Чому на це ніхто не звертає ніякої уваги.І ще до завершення, неодного лікаря в нашому місті я не бачив бідного. Мають дуже гарні дорогі іномарки живуть в гарних будинках, Можуть собі дозволити відпочинок за кордоном. А за вчителів окрема розмова, Нещодано я шукав репетитора з математики для доньки. Знайшов. 10 євро за одне заняття. Ось вам і будь-ласка.
Ігор _ 12.01.2010 18:58  Лінк
Шановний Президент України, скільки часу нами ще будуть керувати колишні комуняки і комсомольці? Чи потрібно прийняти закон про люстрацію, як це зроблено в цивілізованих країнах, зокрема в Польші? Можливо це першопричина корупції, як складова комуністичного виховання штучно перефарбованих вождів з корисних мотивів?
юра _ 12.01.2010 11:18  Лінк
до яких пір буде наша міліція безкарною і робить що хотіть та щитать нас людей які ми їх кормим вдіваєм щей даєм розні пільги велику пенсію "БИДЛОМ"
Леонид Карпов _ 12.01.2010 09:57  Лінк
Уважаемая (-ый) госпожа (господин) президент! Может ли расчитывать украинский народ на то, что первый год Вашего президентства будет посвящен борьбе с коррупцией во всей вертикали власти страны. А главное: какими методами Вы будете это осуществлять. Хотим получить подробный ответ, чтобы спустя год услышать отчет о проделанной работе.
Андрей Леонидович _ 11.01.2010 14:20  Лінк
Как будущий президент будет бороться с производителями ОТРАВЫ.
Будет ли закон о Уголовной ответственности «О производстве заведомо опасных продуктов наносящих вред здоровью людей».
В настоящее время политика Правительства Украины Организация Евгеники.
То есть путем генно отравленных продуктов сделать всех простых граждан импотентами. (выводят новую расу не способных иметь детей)
Поскольку у них нет средств на качественные продукты.
Все производства продуктов принадлежат Владе.
Уверен, что не один из депутатов не отоваривается в супермаркетах, где 90% не качественных продуктов.
Tarik _ 10.01.2010 12:39  Лінк
Чи відповість Тимошенко за корупційні схеми ЄЕС України?
Українець _ 09.01.2010 15:28  Лінк
Шановний Президент!
Основна мета будь-яких виборів (президента та депутатів) це прихід до влади політика, який буде виконувати покладені на нього виборцем обов'язки та завдання . Ось тут і відбуваються розчарування виборця, коли кандидат виконує не свою передвиборчу програму та обіцянки а власні інтереси.
Якщо ви дійсно дбаєте про народ то одним з першочерговим вашим заданням має бути законодавче врегулювання відповідальності кандидата перед виборцями. А саме, при реєстрації передвиборчої програми в ЦВК в ній мають бути чітко описанні кроки кандитата із зазначенням конкретних числ та дат виконання даних кроків. І кожного року в обов'язковому порядку ЦВК перевіряє виконання пунктів програми. Якщо програма виконується менше ніж 70% автоматично призначаються нові вибори.
З таким підходом політики будуть писати реальні програми на кілька сторінок (а не цілі томи), яких буде цікаво читати виборцю і легко контролювати їх виконання, а також ми будемо мати результати від такої роботи
Ігор _ 08.01.2010 22:51  Лінк
Чи гарантує новообраний президетнт вільний доступ громадян України до органів місцевого самоврядування, міліції, прокуратури, суду, тобто без застосування телефонного права та корупції?
Пархоменко _ 08.01.2010 18:23  Лінк
Будете Вы иницировать ввести смертую казнь,для борьбы с коррупцией,приостановив "Закон об отмене смертной казни".
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми