Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Корупція
Володимир Шелега _ 08.01.2010 13:48  Лінк
Шановний(а) пане(і) Президент! Завжди багато розмов кругом боротьби з корупцією в органах міліції, медицині, навчальних закладах... Це звичайно важливо, але скажіть будь ласка коли ця боротьба буде направлена на Адміністрацію президента, КМУ і ВРУ? І якщо така буде то як вона буде здійснюватися? Дякую.
Олександр _ 08.01.2010 10:07  Лінк
Чи готовий новий Президент вибачитись публічно, поклавши руку на Констітуцію та Біблію перед свїм Народом, якщо він не зможе стримати якісь свої обіцянки?
Вадим _ 07.01.2010 21:20  Лінк
Чи вистачить у вас політичної волі та просто сміливості провести в країні після виборів тотальну (включаючи і свою команду) люстрацію?
Дякую.
Александр _ 07.01.2010 18:31  Лінк
Когда Межгорье будет принадлежать государству?
Вася _ 06.01.2010 14:52  Лінк
Готовы ли вы сделать в интернете сайт, на котором бы показывались все расходы в бюджете и доходы. Хочу видеть сколько вы тратите. Ведь Вы все так неустанно говорите о борьбе с коррупцией, но реальных цифр никто не видит. Готов ли будущий Президент обнародовать доходы/расходы в бюджете Украины чтобы было видно где воруют а где нет. Если да, то готовы ли вы, в случае невыполнения этой простой просьбы миллионов - уйти в отставку?!

Украинцы народ - терпеливый. Но во второй раз - уверен, что обмануть себя не даст.
Спасибо
"Убойный политотдел" _ 05.01.2010 23:48  Лінк
Господин президент, проведете ли вы полную замену судейского корпуса и состоится ли судебная реформа?
Ирина Скобельская _ 05.01.2010 13:49  Лінк
В стране процветает прокурорский и судейский беспредел.Моего сына незаконно осудили, не можем добиться законного правосудия, идет круговая порука. Как можно в Украине добиться правосудия если прокуроры фабрикуют дела а судьи выносят приговоры по заказу нарушая законы. Потом прикрывают друг, второй чтобы скрыть свои незаконные действия.В тюрьмах сидят очень много незаконно осужденных людей.Как Вы собираетесь решить эту очень серьезную проблему в Украине? Вы как гарант Конституции должны защитить народ от беспредела судей и прокуроров. Какие Ваши действия и гарантии для народа Украины, чтобы мы могли добиваться законного правосудия в Украине?
Шишкин Павел _ 05.01.2010 09:41  Лінк
Уважаемый новоизбранный Президент,скажите, как вы собириетесь боротся с коррупицией, ведь на данный момент все наши беды можно свести к одной - ЭТО КОРРУПЦИЯ.ворует каждый, на всех эшелонах, во всех ветвях и структурах!не одна гос.закупка не обходится без отката.все знают, что за деньг можно избежать наказания в суде, даже за убийство.этот список можно продолжать бесконечно.....коррупционные схемы становятся все более изощренными.
іван _ 04.01.2010 13:34  Лінк
Шановний, Президенте! Чи змусите Ви всіх держслужбовців в обов'язковому порядку проходити детектор брехні (з метою уникнення попадання на держ. службу випадкових осіб)? Адже ця практика є досить поширеною в багатьох країнах світу.
Дунаєвський Сергій _ 03.01.2010 23:45  Лінк
Шановний(а) пане(і) Президент! Якщо (сподіваюсь, що такого ніколи не відбудеться) одного із Ваших близьких родичів чи друзів буде абсолютно достовірно і документально звинувачено у корупційних діях, що спричинили значну шкоду державі і суспільству, то чи понесе він законне і суворе покарання? Чи зможете Ви показати такий непростий приклад і довести свою особисту відразу до корупції, як такої?
Виктор _ 03.01.2010 17:23  Лінк
Как Вы намерены защищать права человека и быть гарантом этих прав, если весь госаппарат Украины, прокуратура, армия, СБУ, милиция, суды как плесенью покрыты коррупцией?
Україна _ 03.01.2010 09:47  Лінк
Всім відомо, що Україною керують близько 10 осіб, які скупили майже все: землю, воду, ліси, заводи, фабрики,всі енергопостачальні компанії, нафтопереробну промисловість, все телебачення! І не Нацбанк, а саме вони мають всі важелі впливу на курси валют в країні (парадокс!), регулюючи ціни на енергоносії та пальне!!!!!!!! Хіба це не пряма загроза національній безпеці України??? Ваші конкретні дії, пане президент????
Олександр _ 02.01.2010 23:53  Лінк
Пане Президенте, на Вашу думку, яку міру покарання за неправдиво подану інформацію у декларації доходів потрібно ввести для того, щоб, нарешті, чиновники перестали гратися у гру "Хто найбідніший в Україні".?
Богдан (Львів) _ 01.01.2010 16:09  Лінк
Пані(е) Президенте, в боротьбі з корупцією ключову роль відіграє принцип невідворотності покарання за вчинений злочин. У зв'язку з цим, чи будете ви ініціювати покарання екс-президента Віктора Ющенка за злочини в газовій сфері (зв'язок Петрогаз-РУЕ, розграбування чорноморського шельфу); за численні порушення Конституції (призначення на посади чиновників в обхід конституційних норм, гра у відкликання-подавання подань до Конституційного суду), інші корупційні дії?

Чи може ви є прихильником амністії попередньої влади, як це зробив екс-президент Віктор Ющенко по відношенню до Кучми?
Александр _ 01.01.2010 15:38  Лінк
Уважаемы Президент когда будет поставлен заслон государственным чиновникам по выдвижению своих жен, детей, племянников и т.д на государственные должностя. Ведь это один из основных факторов коррупции.
анатолій _ 31.12.2009 12:04  Лінк
Коли ви приберети розуміння "державний службовець" і всі пільги повязані з цим
Простий Українець _ 31.12.2009 00:24  Лінк
А Ви чим відрізняєтесь від своіх попередників???

Чому так важко подолати корупцію???
Віктор _ 30.12.2009 23:43  Лінк
Україна посідає друге місце у світі за рівнем корупції, бо ми дали хабаря, аби не бути на першому. Коли в нас буде введена смертна кара за корупцію, як у Китаї? Коли українцям буде не соромно перед світом за свою державу?
Leprechaun _ 30.12.2009 23:25  Лінк
В Україні є чотири гілки влади.До якої з них Ви заносите свою посаду - Президента, який впливає на суддів, депутатів(правом вето), міністрів(своїми актами) та журналістів(комісією по цензурі)?Чи є Президент п"ятою владою, тобто п"ятим колесом(втручається в діяльність усіх гілок влади) чи п"ятою колоною на службі інших держав(на одну людину простіше впливати), а не народу( бо народний референдум по недовірі Президентові важко провести)?
УКРАЇНЕЦЬ _ 30.12.2009 14:08  Лінк
Вельмишановний новообраний Президент!
Скільки коштувала Ваша перемога на виборах?

А якщо чесно???
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми