Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Корупція
Андрей _ 22.12.2009 14:10  Лінк
Сколько нынче платит президент РФ за саботирование европейского выбора и вступления в НАТО?
Ариадна _ 22.12.2009 14:02  Лінк
Пане Президент! скільки часу Вам потрібно, щоб скоротити число міністерств? Їх сама велика кількість в Україні і саме в міністерствах набирає розмаху корупція! Платня туніядцям, цих закладів, йде з податкв громадяні, ці гроші повинні надходити до лікарень, до навчальних закладів, згідно Конституції України, навчання і лікування повинно здійснюватися БЕЗКОШТОВНО! Ось де гроші!
СЕРГЕЙ ЭДУАРДОВИЧ _ 21.12.2009 17:02  Лінк
Обьясните мне,почему парламент,против выбора народом судей,сроком на пять лет?!
Члены ВСКУ и сами судьи,на ток-шоу,говорят нам,что если нам разрешить выбирать судей,то мы выберем коррупционеров и популистов.
Как же так?!!! Если мы,избиратели и народ Украины,такие несознательные,то Вы и парламент,выбранные нами,тоже не достойны нами избираться!
Где логика?!! До каких пор,Вы все,будете над нами издеваться?
Значит,президента и депутатов от партий,мы выбирать можем,а судей НЕТ?!!!
При этом,многие из Вас,обращаясб к нам с экранов ТВ,говорят,что народ Украины,умнее каждого из Вас в сотни раз!!! Если мы такие умные,а Вы такие глупые по сравнению с нами,то почему судей назначаете Вы,а не выбираем МЫ?!!!!
Вы часто жалуетесь на правосудие,так дайте нам возможность,выбрать честных судей из тех же адвокатов.

Дайте нам возможность избрать мировых судей для поселков и деревень,а также присчяжных заседателей для городских и областных судов.
Или Вы боитесь?
Maria _ 21.12.2009 11:36  Лінк
Чи згодні Ви провести аудит та інвентаризацію всього державного та комунального майна, а потім оприлюднити цю інформацію в інтернеті, на початку та в кінці Вашої каденції?
химера _ 21.12.2009 11:18  Лінк
Вітаю Вас! Ось Ви і досягли своєї цілі. Тепер Ви матір нації !!!
Пам"ятаєте мультик з Вашого дитинства "Казка про Золоту Антилопу"???
Як оцінюєте моральність тих, хто за вашою спиною - вашої команди ?Чи не кинуть вони все ( як те оточення східного Вельможі) щоб хапати золото?

І..Чи зможете Ви особисто коли небудь сказати ДООООСИИИТЬ???
Виктор _ 21.12.2009 09:11  Лінк
Уважаемый новый президент, проанализировав историю разных народов я пришел к выводу, что нам сейчас как нельзя кстати нужен ПИНОЧЕТ! Наш украинский народ стонет от гнета своих же политиков и несправедливости. Нужна жесткая рука. От сюсюкания толку не будет!
Анатолий _ 21.12.2009 06:50  Лінк
Народ знает кто обвалил гривну, кто устроил карусели в 2004 году. ЭТО ХУЖЕ КОРПЦИИ ! ЭТО БАНДЕТИЗМ ! Когда главные фигуранты этих дел сядут?
АНДРЕЙ _ 21.12.2009 05:23  Лінк
Чи підтримуєте Ви думку про позбавлення через суд Кучми (це так само актуально й для поки що діючого президента Ющенко) статусу "президент" ?
Оскільки родина Кучми спромоглася за десятиріччя "наколядувати" мільярди (родина Ющенко за свою п'ятирічку лише мільйони), тому буде цілком справедливим залишити Кучму (Ющенко на підході) хоча б без державного утримання. Це ж буде справедливим ?
ВИКТОР _ 21.12.2009 03:24  Лінк
я не спрашиваю почему в течении всех 18 лет к управлению Украиной всегда гарантированно приходили коррупционеры, просто моральные уроды, демагоги и лгуны, я хочу спросить Вас как долго эти клопы еще будут пить кровь моей страны? Украина устала кормить бандюков-миллионеров при власти.
Вы сможете В ТЕЧЕНИИ ПЕРВОГО ГОДА ВАШЕГО ПРЕЗИДЕНТСТВА :
1. Чтобы все сегодняшние украинские миллиардеры стали чесными миллионерами, а нынешние миллионеры похудели в своих наворованных капиталах на половину?
2. Чтобы прекратился этот маразм с размерами пенсий (пожизненного содержания) для президентов, депутатов, министров, судей и прокуроров?
3. Кардинально реформировать всю судебную систему Украины?
4. Чтобы коррупция среди высших должностных лиц государства, а также уклонение этими лицами от уплаты налогов стало преступлением против государства?
5. Будут ли привлечены к уголовной ответственности бывшие президенты Кучма и Ющенко за масштабную коррупцию в стране при них ?
Олексадр Орищак _ 21.12.2009 01:22  Лінк
Коли наші медики в першу чергу не питатимуть нас: чи є в нас гроші а лікували, пізніше гроші?
Володимир _ 20.12.2009 22:09  Лінк
Чи підтримуєте Ви введення американської моделі боротьби з корупцією? Тобто питати в чиновника не те, скільки він заробив, а те, звідки в нього гроші на конкретні покупки(дачі, автомобілі,костюми тощо)
Юрко Запорожець (Рівне) _ 20.12.2009 21:27  Лінк
Чи готові Ви почати боротьбу з корупцією з себе та піти у відставку на наступний день після оприлюднення фактів будь-яких витрат (Ваших або членів Вашої родини), що перевищують задекларовані доходи.
Андрій _ 20.12.2009 16:31  Лінк
Шановний президенте моєї країни, як ви думаєте наскільки важливим є доступ до інформації кожної людини в нашому суспільстві?
Чому мільйони українців відкривають перед собою запитання корупції, ціни на газ, вступу до НАТО, та інше .... не розуміючи абсолютного значення цих понятть? Чому в моїй країні хороший піар завжди перемагає професіоналізм? Чому українці відчувають себе рабами на рідній землі, і заробітчанами на іншій? Чому ми цураємось материнської мови, та своєї культури? Чому Ви обіцяєте "безліч чисел та ідей" йдучи на вибори, і люди, які вибрали Вас кажуть: "можливо будемо жити краще", чому вони всі так думають?, і, що для Вас означають слова "жити краще"? - поясніть нам це, і дайте відповідь, чи залежить все тільки від Вас?
bodjo _ 20.12.2009 12:28  Лінк
У якій пропорції розподіляються хабарі між президентом та його секретаріатом з приводу Указів про нагородження державними відзнаками та присвоєнням почесних звань?
Чи не варто взагалі ліквідувати такі поняття як державна нагорода? Бо нагороджених багато "за великі заслуги..." За які? За розмір хабара?
Шульга Іван Васильович _ 20.12.2009 11:17  Лінк
Як свідчить діяльності органів виконавчої влади та правоохоронних органів ВОНИ є джерелом що становить загрозу існуванню нашої Держави. Корупція пронизала всю систему, а ніхто не хоче зробити елементарне, а ВИ зробите наступне:
1. Внести зміни до КПК і надати дозволи порушувати кримінальні справи з ознаками "Злочини у сфері службової діяльності" будь-якому правоохоронному органу, забравши це монопольне право у прокуратури;
2. Враховуючи що у сфері земельних відносин на сьогодні більше всього корупції - Внести зміни до Перехідних положень Земельного кодексу України та зобовязати голів держадміністрацій при вирішені питань у сфері земельних відносин, до розмежування земель, за межами населених пунктів але в межах місцевих рад погоджувати земельні питання із відповідними органами місцевого самоврядування.
Створити єдину екологічну інспекцію у завдання якої будуть входити питання дотримання єкологічного, земельного, морського,лісового законодавства, надавши їм статус міністерст
Олег _ 20.12.2009 10:55  Лінк
Сколько вы и ваши "помощники" планируете украсть у Украинского народа?
И что вы хотели бы украсть в первую очередь?
Анатолий _ 20.12.2009 10:02  Лінк
У меня всего один вопрос! КТО ПЕРВЫМ ПО ВАШЕМУ МНЕНИЮ ДОЛЖЕН СЕТЬ? И КАК СКОРО ЭТО БУДЕТ?
Игорь Петрович _ 20.12.2009 09:12  Лінк
Ответят ли, наконец, Кучма и Азаров за то что они сотворили с Украиной?
jurek _ 20.12.2009 00:33  Лінк
Чи погоджуєтеся Ви з твердженням, що для здійснення будь-яких важливих реформ у суспільстві, першим кроком Президента має бути нейтралізація корупції? Якщо так, яким чином Ви будете здійснювати боротьбу з нею.
Дуже прошу написати, якими Ви бачите майбутні реформи правоохоронних органів та судової системи України.
Stick _ 20.12.2009 00:04  Лінк
Чи вбачаєте ви причинний зв'язок між Вашим рішенням тимчасово призупинити дію закордонних паспортів згідно до якогось (буцімто секретного) списку та хвилею суїцідів серед політбомонду, чиновництва та олігархів, що прокотилася країною останнім часом?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми